Ubiquiti UF-SPLITTER-4, UFiber Splitter 1:4

UF-SPLITTER rozšiřuje řadu produktů Ubiquiti pro GPON řešení. PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto splitterů umožňují snadnou instalaci ... více
Objednací kód: 526071952
Kód výrobce: UF-SPLITTER-4
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 235 Kč
Cena s DPH: 284 Kč
Porovnání Oblíbené

UF-SPLITTER rozšiřuje řadu produktů Ubiquiti pro GPON řešení.

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu.
Kompaktní rozměry těchto splitterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van.

Splitter je dodáván v TUBE provedení, kombinaci 1:4 a s celkovou délkou vláken 4m.
Vlákna jsou typu G657A1 a jsou zakončená SC konektory sbroušením ferule APC.

Technické parametry

  • Typ vlákna: Single Mode
  • Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1260 až 1650
  • Typ broušení: APC
  • Optické konektory: SC-SC
  • Kombinace splitteru: 1:4
  • Typ splitteru: TUBE
  • Délka [m]: 4
  • Provozní teplota [°C]: -40 až 85
-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Vícekonektorové kabely
Přesná délka (m) 4
Barva Bílá
Konektory
SC/APC (M) 5