Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M, AOC kabel, 25Gbps, 5m

Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M; Typ konektoru; •SFP28 až SFP28; Délka kabelu; •5 m (16,4ft); Plášť kabelu; •PVC; Vnější průměr pláště; •3,0 mm; Vlnová délka; •850 nm; Podporované přenosové rychlosti; •25/ 10/ 1 Gbps; Barva pláště; •Aqua; Provozn ... více
Objednací kód: 52607191671
Kód výrobce: UACC-AOC-SFP28-5M
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 760 Kč
Cena s DPH: 2 130 Kč
Porovnání Oblíbené

Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M



Typ konektoru

  • SFP28 až SFP28

Délka kabelu

  • 5 m (16,4ft)

Plášť kabelu

  • PVC

Vnější průměr pláště

  • 3,0 mm

Vlnová délka

  • 850 nm

Podporované přenosové rychlosti

  • 25/10/1 Gbps

Barva pláště

  • Aqua

Provozní teplota

  • 0 až 70 °C (32 až 158 °F)
-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 5
Délka optického patch kabelu Délka 5 m
Barva Modrá
Provedení simplex/duplex Simplex
Konektory
SFP28 (M) 2