Tenda IC7-PRS-4 - Venkovní PoE 4Mpx Dome kamera, OnViF, detekce pohybu+zvuku, noční vidění, H.265

Univerzální PoE kamera 4MP s podporovu OnViF protokolu. Venkovní voděodolná kamera s IP67, podporou zvuku a nočním viděním 30 m, komprese H.265 a H.264. Vestavěný mikrofon s detekcí zvuku 5 m, detekce pohybu, detekce člověka, rozlišení 4MP (2560 x 1440). Připojení k NVR nebo do sítě, ovládání pom ... více
Objednací kód: 539047157
Kód výrobce: IC7-PRS-4
Výrobce: TENDA
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 814 Kč
Cena s DPH: 985 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Univerzální PoE kamera 4MP s podporovu OnViF protokolu. Venkovní voděodolná kamera s IP67, podporou zvuku a nočním viděním 30 m, komprese H.265 a H.264. Vestavěný mikrofon s detekcí zvuku 5 m, detekce pohybu, detekce člověka, rozlišení 4MP (2560 x 1440). Připojení k NVR nebo do sítě, ovládání pomocí PC nebo telefonu s aplikací.

Popis produktu
S univerzálními kamerami Tenda jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Připojení kamery do sítě pomocí Ethernetového kabelu je možné ji napájet pomocí PoE nebo pomocí DC napájení. Díky OnViF protokolu je možné kameru připojit k jakémukoliv rekordéru , NAS úložišti atd. které podporují OnViF. Navíc je možné samostatné použití kamery, stačí ji připojit pomocí kabelu do sítě a připojit napájení, poté oskenovat kód na kameře do aplikace.

Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE a webového prohlížeče
Mějte svůj kamerový systém stále pod kontrolou. Díky přihlášení přes webové rozhraní na defaultní adrese 192.168.1.203 (zároveň je aktivní DHCP) je možné provést veškeré nastavení. Navíc díky aplikaci TDSEE která je kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na disku HDD tak na Cloudovém úložišti, odposlech z kamer, zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení aplikace, automatické aktualizace firmware a další.

Design, umístění a odolnost
Kamera má čistý a jednoduchý design, který je zároveň velmi efektivní. Disponuje stupněm krytí IP67 - určena do venkovního prostředí, odolná vůči prachu i vodě. Montáž je možné provést na stěnu nebo strop.

Vysoká kvalita obrazu a zvuku
Kamera vyniká rozlišením 4MP (2560 x 1440 px), počet snímků 25 fps, dále optika f= 4 mm a F= 2.2, IR-CUT, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla. Kamera podporuje také nahrávání zvuku (obsahuje mikrofon), díky kterému je možný odposlech.

AI detekce člověka a detekce pohybu
Kamera disponuje nejen detekcí pohybu ale dokáže rozeznat detekci člověka oproti dalším detekcím.

Perfektní video ve dne i v noci
Kamera obsahuje čtyři infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Je možné ponechat režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky. Dosah až 30 m.

PoE - Power Over Ethernet napájení nebo DC
Kamera podporuje PoE napájení pomocí Ethernet portu RJ45, a to dle standartu PoE IEEE 802.3af. Kameru stačí pouze připojit k portu PoE rekordéru nebo PoE switch/injektoru. Také je možné napájení pomocí DC konektoru.

Podpora veškerých rekordérů pomocí OnViF protokolu
Kamera podporuje OnViF protokol díky kterému je možné ji připojit k Network Video Rekordéru libovolné značky, nastavovat ji a ovládat. Stačí jen zkontrolovat zdali NVR má v podporovaných protokolech právě OnViF.

Moderní kodek pro pořizování videozáznamů - H.265
Kamera podporuje jeden z nejnovějších kodeků pro pořizování videozáznamů - H.265. Oproti staršímu kodeku H.264 je možné uložit až o 50% více videozáznamů na datové úložiště a také přenos dat v síti je poloviční, síť tak není zbytečně přetěžovaná.

Technické parametry
Senzor: 1/3 CMOS
Rozlišení: 4MP (2560 x 1440 px)
Dosah nočního LED/IR LED přísvitu: 30 m
Ethernet: 1x LAN PoE RJ45 port 10/100 Mb/s
Zvuk: ano, obsahuje mikrofon, G.711A, G.711U, 8 kHz
Optika: 4 mm, F = 2.2
Třída krytí/odolnosti: IP67
Úhel záběru: Horizontal FOV: 74.9°, Vertical FOV: 41.3°, Diagonal FOV: 88.2°
Kódování: H.265
Další funkce: IR-CUT, 3D redukce šumu, DWDR, kompenzace světla
Smart alarm: Detekce pohybu, detekce člověka, video tampering
Provedení: outdoor, venkovní
Provozní teplota: -30° až +60 °C
Rozměry a hmotnost (v x š x h): 85 x 85 x 166 mm, 204g
Certifikace: CE, FCC, RoHS, UKCA

Obsah balení
1x PoE kamera
1x Sada pro upevnění
1x Stručná instalační příručka

Více informací na www.tenda.cz

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Umístění kamery Venkovní + Vnitřní
Provedení kamery Dome
Stupeň krytí IP66
Snímač a objektiv
Rozlišení 2560 x 1440
Typ snímače CMOS
Funkce
Noční vidění (IR přísvit) 15m a více
Vestavěný mikrofon Ano
Detekce pohybu Ano
Detekce zvuku Ano
Konektivita
LAN Ano
PoE Ano
Správa přes App iOS + Android