PS4 - Minecraft Starter Col Refresh

Verze Starter Collection legendárního Minecraftu obsahuje základní hru a několik přídavných předmětů, včetně 700 PS4 tokenů, balíčků textur a vzhledů postavy. Popusťte uzdu své fantazii, stavte velkolepé stavby, impozantní města, objevujte nová místa nebo se pokuste pokořit režim Přežití. Díky kompa ... více
Objednací kód: 92143173
Kód výrobce: PS719703198
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 577 Kč
Cena s DPH: 698 Kč
Porovnání Oblíbené

Verze Starter Collection legendárního Minecraftu obsahuje základní hru a několik přídavných předmětů, včetně 700 PS4 tokenů, balíčků textur a vzhledů postavy. Popusťte uzdu své fantazii, stavte velkolepé stavby, impozantní města, objevujte nová místa nebo se pokuste pokořit režim Přežití. Díky kompatibilitě s PlayStation VR si hru můžete vychutnat v prostředí virtuální reality a známý svět prozkoumat z jiné perspektivy.

Legendární stavitelské dobrodružství
Fantazii se meze nekladou a ve hře Minecraft toto rčení platí dvojnásob. Celý svět se skládá z bloků a je jen na vás, jak s nimi naložíte. Budujte velkolepá města, objevujte nová místa nebo se postavte všem nepřátelům v režimu Přežití. Do všeho se můžete pustit sami nebo v doprovodu dalších 7 kamarádů.

Startovací balíček
V edici hry s názvem Minecraft Starter Collection naleznete několik bonusových předmětů pro opravdu jedinečný zážitek. Krom samotné hry v kolekci obdržíte ikonické předměty ze hry Little Big Planet a řecké mytologie, balíček městských textur, 700 PS4 tokenů a balíček vzhledů postavy.

Caves and Cliffs
S doplňky Caves and Cliffs se ve hře objevuje více typů zvířat, a to včetně axolotlů, světélkujících chobotnic nebo vysokohorských koz. V hlubokých jeskyních a horských průsmycích se skrývají krápníkové biomy, velká ložiska rudy, měď a další překvapení, která netrpělivě čekají na odhalení!

Ještě lepší zážitek ve VR
Ponořte se naplno do světa Minecraftu s virtuální realitou a poznejte místní svět jako nikdy předtím. Kompatibilita s PlayStation VR vás kompletně vtáhne do hry, kterou si nyní vychutnáte z naprosto odlišné perspektivy.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Mojang
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 7
Herní provedení Ano