NOVATRON SFP-10G-LRM/ PN03722 (OEM pro Cisco)

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF ... více
Objednací kód: 51391PN03722
Kód výrobce: SFP-10G-LRM/PN03722
Výrobce: NETRIX
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 7 484 Kč
Cena s DPH: 9 055 Kč
Porovnání Oblíbené

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF

-|CZ|SK|EN