Kensington Orbit™ Wired Trackball with Scroll Ring

Trackball unikátního vzhledu, který vás upoutá hned na první pohled. Zařízení je vyvedeno z černého plastu, doplněného o modrý trackball. Na vrchní straně zařízení jsou dvě tlačítka, která jsou využívána k ovládání zařízení. Ušetřete místo na vašem pracovním stole. Už nikdy nebudete muset bloudit po ... více
Objednací kód: 2962000437
Kód výrobce: K72337EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 542 Kč
Cena s DPH: 1 866 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Trackball unikátního vzhledu, který vás upoutá hned na první pohled. Zařízení je vyvedeno z černého plastu, doplněného o modrý trackball. Na vrchní straně zařízení jsou dvě tlačítka, která jsou využívána k ovládání zařízení. Ušetřete místo na vašem pracovním stole. Už nikdy nebudete muset bloudit po obrazovce s myší v ruce. S pomocí tohoto zařízení je ovládání počítače rychlejší a příjemnější než kdy dříve.

Klíčové vlastnosti
Trackball nevídaných tvarů
Kroužek a dvě tlačítka nahrazující myš
Optická technologie dobře snímá pohyb
Velice rychlé procházení webu
Inovativní technologie nezabírá místo

Inovativní technologie nechává klasické optické myši daleko za sebou. Procházení webových stránek, čtení dokumentů či editování smluv a tabulek bude rychlejší a intuitivnější. Optická technologie zaručuje rychlé snímání všech vašich pohybů. Vychutnejte si opravdu snadné ovládání počítače ve spojení s unikátním designem produktu. Zařízení je možné používat pro praváky i leváky zároveň. Produkt uspoří místo na vašem stole a vy se budete cítit mnohem volněji.

-|CZ|SK|EN
Konektivita
Rozhraní myši Drátová USB