Kensington Orbit™ Trackball Optical

Trackball unikátního vzhledu, který vás upoutá hned na první pohled. Zařízení je vyvedeno z šedého plastu, doplněného o stříbrný trackball. Na vrchní straně zařízení jsou dvě tlačítka, která jsou využívána k ovládání zařízení. Ušetřete místo na vašem pracovním stole. Už nikdy nebudete muset bloudit ... více
Objednací kód: 2962000436
Kód výrobce: 64327EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: naskladníme dne 25.6.2024
Cena bez DPH: 984 Kč
Cena s DPH: 1 191 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Trackball unikátního vzhledu, který vás upoutá hned na první pohled. Zařízení je vyvedeno z šedého plastu, doplněného o stříbrný trackball. Na vrchní straně zařízení jsou dvě tlačítka, která jsou využívána k ovládání zařízení. Ušetřete místo na vašem pracovním stole. Už nikdy nebudete muset bloudit po obrazovce s myší v ruce. S pomocí tohoto zařízení je ovládání počítače rychlejší a příjemnější než kdy dříve.

Klíčové vlastnosti
Trackball nevídaných tvarů
Kroužek a dvě tlačítka nahrazující myš
Optická technologie dobře snímá pohyb
Velice rychlé procházení webu
Inovativní technologie nezabírá místo

Inovativní technologie nechává klasické optické myši daleko za sebou. Procházení webových stránek, čtení dokumentů či editování smluv a tabulek bude rychlejší a intuitivnější. Optická technologie zaručuje rychlé snímání všech vašich pohybů. Vychutnejte si opravdu snadné ovládání počítače ve spojení s unikátním designem produktu. Zařízení je možné používat pro praváky i leváky zároveň. Produkt uspoří místo na vašem stole a vy se budete cítit mnohem volněji.

-|CZ|SK|EN
Konektivita
Rozhraní myši Drátová USB