Grandstream GXP1628, 2,95" LCD podsv. disp., 2 SIP účty, 3prog. tlačítka, 8 BLF, dual Gbit port, PoE

IP telefon s duálním 1Gb/ s ethernetový portem: GXP1628 Řada zákazníků řeší problém s absencí ethernetového portu pro připojení svého oblíbeného PC a stolního telefonu. Nová strukturovaná kabeláž je efektivním, ale velmi nákladným řešením. V takovém případě je rychlejší a cenově dostupnější volba ... více
Objednací kód: 55460106
Kód výrobce: GXP1628
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 1 357 Kč
Cena s DPH: 1 642 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

IP telefon s duálním 1Gb/s ethernetový portem: GXP1628

Řada zákazníků řeší problém s absencí ethernetového portu pro připojení svého oblíbeného PC a stolního telefonu. Nová strukturovaná kabeláž je efektivním, ale velmi nákladným řešením.
V takovém případě je rychlejší a cenově dostupnější volba právě tento model.
Duální 1Gb/s ethernetový port zajistí nejen kvalitu hovoru na samotném telefonu, ale i rychlý přístup do sítě Vašemu stolnímu počítači.

Kromě mnoho užitečných volacích funkcí a čistého zvuku v HD kvalitě, se můžete těšit i na možnost BLF/ speed dial tlačítek (tlačítek rychlého vytáčení). Tyto tlačítka ocení především uživatelé, kteří pravidelně vytáčejí určitá čísla / telefonní klapky. Dvojbarevné LED diody umožňují snadno sledovat stav těchto klapek, například zda na nich právě neprobíhá jiný hovor.

Telefon disponuje 2,95“ grafickým LCD displejem. Podsvícení displeje Vám zajistí snazší ovládání přístroje a manipulaci s hovory.

Jako u všech telefonů Grandstream je samozřejmostí nejmodernější technologie šifrování zabezpečení (SRTP a TLS).

Samotnou instalaci Vám usnadní integrované PoE. Model lze konfigurovat s PBX řady UCM od výrobce Grandstream a se všemi dalšími významnými IP PBX systémy, například 3CX, Broadsoft, Asterisk...

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Model a provedení
Počet LAN portů 2
POE Ano