Grandstream GRP2601W SIP telefon

Součástí nové Grandstream GRP řady IP telefonů je i GRP2601W. Jde o základní dvoulinkový model navržený pro hromadné nasazení a snadný management. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5 cestné audiokonference pro maximální produktivitu, podporu WiFi, podporou EHS pr ... více
Objednací kód: 55460359
Kód výrobce: GRP2601W
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 107 Kč
Cena s DPH: 1 340 Kč
Porovnání Oblíbené

Součástí nové Grandstream GRP řady IP telefonů je i GRP2601W. Jde o základní dvoulinkový model navržený pro hromadné nasazení a snadný management. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5 cestné audiokonference pro maximální produktivitu, podporu WiFi, podporou EHS pro náhlavní soupravy Plantronics, Jabra a Sennheiser , vícejazyčnou lokalizaci včetně české a slovenské.
Řada GRP zahrnuje funkce zabezpečení na enterprise úrovni, včetně zabezpečeného bootování, 2 firmware images a šifrovaného úložiště dat.
Celou řadu GRP lze jednoduše vzdáleně spravovat a konfigurovat free nástrojem Grandstream’s Device Management System (GDMS), jenž poskytuje centralizované rozhraní pro konfiguraci, provisioning, správu a monitorování nasazených koncových bodů Grandstream.
GRP2601 je postavený pro základní potřeby pracovníků ať už jsou na pracovišti nebo na home office a nabízí snadno použitelný a snadno nasaditelný hlasový koncový bod.

Hlavní funkce:
2 SIP účty, 2 linky
Jednoduše sestavitelné 5cestné audiokonference
Noise shield technologií pro minimalizaci hluku v pozadí
GRP2601W podporuje 2.4 GHz Wi-Fi
Podpora Electronic Hook Switch (EHS) pro náhlavní soupravy Plantronics, Jabra a Sennheiser
Ochrana na enterprise úrovni, včetně zabezpečeného bootování, 2 firmware images a šifrovaného úložiště dat
GDMS online správa a provisioning zařízení

-|CZ|SK|EN