Genesis herní reproduktory HELIUM 800BT/ ARGB/ 2.1/ 60W/ Černá

Seznamte se s herními reproduktory Genesis HELIUM 800 BT 2.1 s rozhraním Bluetooth a konektory RCA. Neuvěřitelný basový výkon, vysoká kvalita zvuku a světelné efekty naplní váš pokoj neuvěřitelným herním charakterem. Vestavěný modul ARGB umožňuje ovládat podsvícení pomocí základní desky počítače a r ... více
Objednací kód: 231000003782
Kód výrobce: NCS-1772
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 2 555 Kč
Cena s DPH: 3 092 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Seznamte se s herními reproduktory Genesis HELIUM 800 BT 2.1 s rozhraním Bluetooth a konektory RCA. Neuvěřitelný basový výkon, vysoká kvalita zvuku a světelné efekty naplní váš pokoj neuvěřitelným herním charakterem. Vestavěný modul ARGB umožňuje ovládat podsvícení pomocí základní desky počítače a režim ECO přepne reproduktory do pohotovostního režimu, pokud je zrovna nepoužíváte.

ARGB BACKLIGHT

Reproduktorová souprava HELIUM 800 BT je vybavena kompatibilním podsvícením Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a AuraSync. Výběr libovolné barvy je možný i v případě, že reproduktory nejsou připojeny k základní desce, záleží jen na vás!

OPTICKÝ VSTUP

Optický vstup Toslink zajistí nejvyšší kvalitu přenášeného zvuku ze zdroje zvuku. Jedná se o standardní rozhraní pro přenos digitálního zvuku (S/PDIF), takže si můžete vychutnat maximální věrnost.

BASS REFLEX

Reproduktory poskytují skvělý zážitek z poslechu díky dodávanému wooferu. Jejich hlasitost a úroveň basů můžete snadno nastavit díky potenciometrům umístěným na boku subwooferu. Souprava je vybavena vysokým RMS výkonem až 60 W. Vychutnejte si silný zvuk a basy, které uslyšíte i ucítíte.

MOŽNOST PŘIPOJENÍ PŘES BLUETOOTH

Bluetooth 5.0 zaručuje pohodlí a mobilitu. Reproduktory můžete snadno používat, i když nepoužíváte počítač. Spárujte Helium 800 BT s telefonem, tabletem nebo jiným zařízením a vychutnejte si vynikající zvuk.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Dálkové ovládání usnadňuje ovládání těchto výkonných reproduktorů. Můžete jednoduše nastavit nebo ztlumit hlasitost, zesílit basy nebo změnit barvu podsvícení, případně reproduktory jednoduše vypnout jediným tlačítkem.

INSTINKTIVNÍ DESIGN

Design reproduktorů je kombinací decentního vzhledu s moderními prvky. Tlumenou matnou černou barvu skříně Helium 800 BT s přidaným osvětlením RGB a neobvyklými geometrickými tělesy kolem membrány reproduktoru jistě ocení příznivci moderního designu. Kovové mřížky na reproduktorech chrání zařízení před poškozením a dodávají mu charakter.

SPECIFIKACE:

Audio systém: 2.1
Komunikace: Bluetooth, Kabelové připojení
Efektivní výstupní výkon: 60W
Celkový efektivní výkon satelitů: 30 W
Frekvenční odezva: 100 - 20000 Hz
Ovládání hlasitosti: Panel, Dálkové ovládání
Podsvícení: Ano
Materiál: Holz
Napájení: Síť (230 V)
Konektory:
3-PIN
Mini jack
Mini-TOSLINK
RCA/Chinch
Barva: Černá
Délka: 113 mm
Šířka: 110 mm
Výška: 180 mm
Váha: 4,57 kg
Rozměry subwooferu (délka x šířka x výška):
25,5x25,5x24 cm

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model Genesis herní reproduktory HELIUM 800BT/ARGB
Barva Černá
Výkon
Prostorový zvuk (repro) 2.1
Celkový výkon [W] 60
Konektivita
Bezdrátové repro Ano
Typ bezdrátového připojení Bluetooth