Genesis herní reproduktory HELIUM 610/ 2.1/ 60W/ Černá-červená

REALISTICKÝ ZVUKOVÝ ZÁŽITEK; Reproduktory Genesis Helium 610BT se řadí do aktivních reproduktorových sestav 2.1. Tento model zůstal přizpůsoben potřebám hráčů, ale určitě nezklame ani při sledování filmů, či poslechu hudby. Nejlepší vlastností reproduktorů Helium 610BT je jejich vícekanálo ... více
Objednací kód: 231000003622
Kód výrobce: NCS-1408
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 1 802 Kč
Cena s DPH: 2 180 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

REALISTICKÝ ZVUKOVÝ ZÁŽITEK
Reproduktory Genesis Helium 610BT se řadí do aktivních reproduktorových sestav 2.1. Tento model zůstal přizpůsoben potřebám hráčů, ale určitě nezklame ani při sledování filmů, či poslechu hudby.
Nejlepší vlastností reproduktorů Helium 610BT je jejich vícekanálový systém a výkonný subwoofer, což tvoří vražedný duet, který vám pomůže přežít ten nejrealističtější zvukový zážitek během hraní her, či sledování filmů.

VÝKONNÝ SUBWOOFER
Srdcem reproduktorové sestavy Helium 610BT je subwoofer s výkonem 30W RMS, který je zodpovědný za optimální úroveň nízkých tónů. Díky promyšlené dřevěné konstrukci a použití funkce Bass reflex v zadní části sufwoofera, vám 6,5-palcový reproduktor poskytne silné a hluboké basy. Na boční stěně subwooferu se nachází velmi průhledný ovládací panel s potenciometry pro nastavení úrovně basů a hlasitosti.

ČISTÉ STŘEDNÍ A VYSOKÉ TÓNY
Sestava Helium 610BT obsahuje také 2 velmi kvalitní satelitní reproduktory, každý s výkonem 15W RMS, což v kombinaci s subwooferem poskytuje celkovým výkon 60W RMS. Satelitní reproduktory poskytují vysoce kvalitní zvuk v rozsahu středních a vysokých vln. Každý reproduktor je vybaven membránou s průměrem 3 palce, které díky magnetickému stínění neinterferují s jinými zařízeními.

DRÁTOVÉ A BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ BLUETOOTH
Helium 610B, kromě klasického kabelového připojení, obsahují funkci bezdrátového připojení Bluetooth 4.2., Což umožňuje přehrávání hudby z telefonu, notebooku a jiného zařízení bez nutnosti připojování jakýchkoliv kabelů.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ NA KABELU
Sestavu Genesis Helium 610BT můžeme ovládat buď pomocí potenciometrů umístěných na boční straně subwooferu, stejně jako pomocí šikovného dálkového ovládání, který kromě regulátoru hlasitosti je také vybaven výstupem 3.5mm jack pro sluchátka a AUX vstupem s portem 3.5mm jack pro připojení vnějšího zdroje audio signálu, jako jsou např. MP3 přehrávače, telefony, tablety atd. Dálkový ovladač je připojen k subwooferu pomocí kabelu s délkou 1,7 metru, díky čemuž jej můžete umístit na snadno dostupném místě na vašem stole.

DŘEVO V ŠATECH Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN
Reproduktory určené pro hráče musí splňovat nejen svou funkčnost a poskytovat dokonalý zvuk, ale musí také dobře vypadat. Proto se Genesis rozhodl pro odvážný krok a spojil v své sestavě reproduktorů Helium 610BT dva prvky, které by ještě donedávna neměli šanci spolu existovat. Prvním prvkem je dřevo, které je zárukou dokonalého zvukového zážitku a tím druhým je fólie s uhlíkových vláken, která je symbolem odolnosti a moderního designu. Celek podkreslují červené membrány reproduktorů, což z sestavy Helium 610BT dělá velmi atraktivní, ale hlavně funkční doplněk ve vašem herním království. Kromě toho, použitá kovová mřížka na reproduktorech je chrání před poškozením a na druhé straně dodává sestavě charakter.

VLASTNOSTI
- celkový výkon 60W RMS
- vysoká kvalita vysokých a nízkých tónů
- drátové + bezdrátové připojení BT 4.2
- dřevěná konstrukce
- dálkové ovládání na kabelu
- regulace úrovně vysokých a nízkých tónů
- výkonný subwoofer s funkci Bass reflex

SPECIFIKACE
Satelitní reproduktory: 2x 15W
Subwoofer: 1 x 30W
Celkový výkon: 60W RMS
Typ sestavy: Aktivní
Frekvenční rozsah: 40 - 20000Hz
Vstup: 1x jack 3,5mm
Typ napájení: 220-240V
Dálkové ovládání: Kolečko regulace hlasitosti, vstup pro AUX - 1x 3.5mm jack, výstup pro sluchátka - 1x 3.5mm jack
Barva černo-červená

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model Genesis herní reproduktory HELIUM 610
Barva Černá-červená
Výkon
Prostorový zvuk (repro) 2.1
Celkový výkon [W] 60
Konektivita
Bezdrátové repro Ano
Rozhraní zvukové karty PCI
NFC Ne
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Typ drátového připojení 1x Jack 3,5mm
Napájecí konektor AC adaptér