Charcoal Series One XL Camera

Lenovo Google Meet Series One Smart Camera XL; Sady Google Meet Series One Room Kit od společnosti Lenovo jsou komplexní a připravené k použití ihned po vybalení z krabice. Každá sada obsahuje výpočetní systém s vlastními možnostmi montáže a kombinaci až šesti dalších komponent - které se liš ... více
Objednací kód: LNZ40CLCHARXL
Kód výrobce: 40CLCHARXL
Výrobce: LENOVO
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: skladem (4 ks)
Cena bez DPH: 34 974 Kč
Cena s DPH: 42 318 Kč
Porovnání Oblíbené

Lenovo Google Meet Series One Smart Camera XL
Sady Google Meet Series One Room Kit od společnosti Lenovo jsou komplexní a připravené k použití ihned po vybalení z krabice. Každá sada obsahuje výpočetní systém s vlastními možnostmi montáže a kombinaci až šesti dalších komponent - které se liší podle velikosti místnosti. Komponenty zahrnují chytrou kameru nebo chytrou kameru XL, dálkový ovladač nebo dotykový ovladač, až dva mikrofonní moduly a chytrou zvukovou lištu (plus přídavnou zvukovou lištu v sadě pro velké místnosti).

Jedná se o první pokojové sady svého druhu, které nesou označení Series One, a to díky jedinečným funkcím, jako je vestavěná umělá inteligence a komponenty podnikové třídy. Inovativní výpočetní systém je vybaven exkluzivní tensorovou výpočetní jednotkou (TPU), která poskytuje špičkový výkon. Technologie TrueVoice pro potlačení šumu čistí zvuk a zajišťuje tak mimořádně čistou komunikaci. A kamery s umělou inteligencí podporující rozlišení 4K zajišťují plynulejší pohyby při otáčení a přibližování.

Jako první sady pro Google Meet obsahující napájení přes Ethernet (PoE) se pokojové sady Series One snadno a levně instalují. Díky tomu, že napájení a síť jsou spojeny v jednom ethernetovém kabelu, je třeba vést méně kabelů a pod stolem nebo na něm je méně nepořádku. Instalace PoE může být navíc dokončena rychleji než tradiční nasazení. Sady lze snadno spravovat prostřednictvím konzoly správce G Suite, což umožňuje bezproblémovou integraci a ovládání.

Přístupný design produktů pokojových sad Series One doplňuje estetiku moderního pracoviště. Uživatelsky přívětivé rozhraní usnadňuje připojování ke schůzkám a sdílení obsahu.

Rozlišení: 1920 x 1080
Připojení: Ethernet (1x RJ-45)
Vlastnosti: 103° field of view (diagonal), 20.3 megapixels resolution, 90° field of view (vertical), 95° field of view (horizontal), Digital PTZ function, F 2.9 lens aperture, PoE support

-|CZ|SK|EN