CARNEO Vital+ Bluetooth váha

SEZNAM VŠECH MĚŘENÍCH PARAMETRŮ; Hmotnost; Tělesný tuk; Hmotnost kostí; BMI index; Obsah vody v těle; Množství svalů; Bazální metabolismus; Viscerální tuk; Inteligentná váha CARNEO VITAL technické prednosti; TECHNICKÉ PŘEDNOSTI; Váha disponuje čtyřmi vysoce citlivými bio-elektronickými odporovými se ... více
Objednací kód: 958957309
Kód výrobce: 8588006962819
Výrobce: CARNEO
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 826 Kč
Cena s DPH: 999 Kč
Porovnání Oblíbené

SEZNAM VŠECH MĚŘENÍCH PARAMETRŮ
Hmotnost
Tělesný tuk
Hmotnost kostí
BMI index
Obsah vody v těle
Množství svalů
Bazální metabolismus
Viscerální tuk
Inteligentná váha CARNEO VITAL technické prednosti
TECHNICKÉ PŘEDNOSTI
Váha disponuje čtyřmi vysoce citlivými bio-elektronickými odporovými senzory, které zajišťují přesné a rychlé měření všech parametrů - měření musí probíhat na rovném a tvrdém povrchu se suchými chodidly na boso. Povrchová úprava tvrzeného skla zajišťuje ochranu před běžným poškrábáním a zároveň působí luxusně.

Kvalitní display je velmi dobře čitelný za každých světelných podmínek, dokonce i při ostrém slunci a poskytuje bezkonkurenční ostrost. Pro šetření energie se váha automaticky vypne po 10s nepoužívání. Váha zároveň poskytuje 2 módy vážení: klasicky - bez mobilní aplikace a nutnosti naboso nebo s analýzou tel. parametrů - s bosýma a suchými chodidly + zapnutou mobilní aplikací s Bluetooth.

CARNEO FIT aplikace
Prostřednictvím mobilní aplikace CARNEO FIT a připojením přes technologii Bluetooth bez nutnosti párování zařízení, tato inteligentní váha načte všechny naměřené údaje do mobilní aplikace ihned po zvážení a prostřednictvím přehledných grafů můžete sledovat statistickou trendovou křivku při každém jednom měřeném parametru. Všechny naměřené údaje zároveň můžete sdílet ze svými přáteli, který používají aplikaci CARNEO FIT nebo prostřednictvím sociálních sítí.
CARNEO FIT APP APP
APP
Inteligentná váha CARNEO VITAL obsah balení
OBSAH BALENÍ
1 * CARNEO Vital+ Bluetooth váha
1 * Napájecí kabel
1 * Manuál
1 * PVC metr na měření obvodu pasu

TECHNICKÉ PARAMETRY
Rozměry:265 x 285x 25mm
Váha:2 kg
Napájení:Lithium-ion baterie - dobíjecí 500mA
Max. odchylka:0,1 kg
Hmotnostní rozsah vážení:6 kg (min.) - 180 kg (max.)

-|CZ|SK|EN