• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Vlastnosti kabelů

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Optický kabel SM/MM

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Provedení simplex/duplex

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • Konektory

Patch kabely (#)

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
5027107712 Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem (>20 ks) 122 Kč
502710794618 Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem (4 ks) 213 Kč
502710792 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 2m, OS2 poslední kus 224 Kč
502710791 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem (>10 ks) 201 Kč
50271027 Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 2m, OM2 skladem (>5 ks) 205 Kč
5027107498606 FO patchkabel DUPLEX SC/ APC- SC/ APC 9/ 125 SM 7m skladem (5 ks) 183 Kč
50271079522101 Patchcord FO Duplex E2000/ APC-SC/ APC 9/ 125um 1m na objednávku 329 Kč
5027107498603 FO patchkabel DUPLEX SC/ APC- SC/ APC 9/ 125 SM 3m, OS2 skladem (>10 ks) 202 Kč
50271077530515 4 žilový single-mode optický kabel 100m LC/ UPC na objednávku 6 841 Kč
50271077530512 4 žilový single-mode optický kabel 48m LC/ UPC na objednávku 5 123 Kč
50271077530513 4 žilový single-mode optický kabel 55m LC/ UPC na objednávku 5 647 Kč
50271077530514 4 žilový single-mode optický kabel 88m LC/ UPC na objednávku 6 452 Kč
50271077530516 4 žilový single-mode optický kabel 125m LC/ UPC na objednávku 7 809 Kč
50271086214 Pigtail Fiber Optic ST 50/ 125MM 1m OM4 skladem (5 ks) 94 Kč
50271086225 Pigtail Fiber Optic SC/ PC 50/ 125MM,2m OM4 skladem (>10 ks) 102 Kč