• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • zrušit

    Počet LAN portů

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

  • Konektivita

Optické moduly

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
55460349 Grandstream SFP+ Fiber modul, single mod, 10km, 10Gbps na objednávku Není
5260719392 Ubiquiti UACC-UF-WDM-XGS, UISP Fiber Coexistence WDM Filter na objednávku 7 654 Kč
5260719381 Ubiquiti UISP-FIBER-OLT-XGS, 8x 10G OLT, 4x 25G, 2x PSU na objednávku 88 643 Kč
5260719382 Ubiquiti UISP-FIBER-XGS, UISP Fiber XGS-PON CPE na objednávku 4 237 Kč
5260719383 Ubiquiti UISP-FIBER-XG, UISP Fiber XG-PON CPE na objednávku 2 940 Kč
5260719111 Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack skladem (>20 ks) 666 Kč
5260732902 MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM skladem (>20 ks) 378 Kč
5010010010 ZYXEL SFP10G-T - SFP Plus 10Gb RJ45 Module na objednávku 3 387 Kč
52607329071 MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/ Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1xLC,DDM skladem (2 ks) 220 Kč
5260732916 MaxLink 1.25G SFP HP modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní na objednávku 229 Kč
5260732917 MaxLink 1.25G SFP HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní na objednávku 214 Kč
5260732918 MaxLink 1.25G SFP HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/ Rx1550nm, 20km, 1x LC , DDM, HP kompatibilní na objednávku 244 Kč
5260732919 MaxLink 1.25G SFP HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/ Rx1310nm, 20km, 1x LC, DDM, HP kompatibilní na objednávku 331 Kč
5260732920 MaxLink 10G SFP+ HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní na objednávku 649 Kč
502545732 Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10/ E na objednávku 7 748 Kč