iHealth AM4 plavecký snímač denní aktivity a spánk

Snímač aktivity iHealth WAVE AM4 byl vytvořen speciálně pro plavce, ale nejen pro ně. Dokáže totiž automaticky rozpoznat, že jste začali plavat a dokonce i jakým stylem. Wave umí rozlišit kraul, prsa a znak, což také okamžítě zobrazí na svém displeji spolu s celkovou dobou plavání. Wave zaznamená i ... více
Objednací kód: 958IH15204
Kód výrobce: IH-AM4
Výrobce: IHEALTH
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

Snímač aktivity iHealth WAVE AM4 byl vytvořen speciálně pro plavce, ale nejen pro ně. Dokáže totiž automaticky rozpoznat, že jste začali plavat a dokonce i jakým stylem. Wave umí rozlišit kraul, prsa a znak, což také okamžítě zobrazí na svém displeji spolu s celkovou dobou plavání. Wave zaznamená i počet kalorií spálených během plavání, průměrný počet temp za minutu, celkový počet temp a procentuální rozložení stylů.

Wave automaticky rozpozná chůzi, fyzické cvičení a dokonce i spánek, u kterého precizně změří délku a vyhodnotí kvalitu. Také vás vzbudí diskrétními vibracemi nebo vám třeba připomene, že je čas na cvičení v závislosti na osobním nastavení. Wave samozřejmě dokáže spočítat vaše kroky, ušlou vzdálenost a kalorie spálené během dne.

Aktuálně naměřené hodnoty spolu s časem a datem zobrazuje Wave na svém displeji a ve spolupráci s komplexní aplikací iHealh MyVitals dokáže nabídnout podrobnější statistiky a grafy vaší historie a vývoje.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Sport a zdraví kompatibilní Ano
Modelová řada Wave AM4
Kompatibilní OS Android + iOS
Vodotěsnost 50 m (5 ATM)
Určení Unisex
Barva těla Stříbrná
Barva řemínku Černá
Typ řemínku Sportovní
Konektivita Bluetooth
Hmotnost [g] 35