iGET HOME Camera CS9 Battery - WiFi IP FullHD 1080p kamera, noční vidění, dvoucestné audio, IP65

Bezdrátová samostatná bateriová venkovní/ vnitřní IP FullHD kamera - iGET HOME Camera CS9 Battery. Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME. Kamera s vaším telefonem komunikuje pomocí připojení k Wi-Fi síti ať jste kdekoliv po célem světě. Vyniká FullHD r ... více
Objednací kód: 53905482
Kód výrobce: 75020808
Výrobce: IGET
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (4 ks)
Cena bez DPH: 1 405 Kč
Cena s DPH: 1 700 Kč
Porovnání Oblíbené

Bezdrátová samostatná bateriová venkovní/vnitřní IP FullHD kamera - iGET HOME Camera CS9 Battery. Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME. Kamera s vaším telefonem komunikuje pomocí připojení k Wi-Fi síti ať jste kdekoliv po célem světě. Vyniká FullHD rozlišením obrazu a obousměrným přenosem zvuku, baterií 9600mAh a odolností do venkovního prostředí IP65 a inovativní PIR detekci pohybu. Záznamy a fotografie lze ukládat na microSD kartu. Aplikace si rozumí s Androidem i iOS, a můžete v ní sledovat veškeré kamery iGET HOME, ovládat zásuvky, vysavače, termohlavice, osvětlení a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce.

Bateriová samostatná venkovní/vnitřní IP kamera s online sledováním pomocí aplikace iGET HOME na mobilním telefonu, tabletu, apod. Kamera disponuje dobíjecí baterií 9600mAh a je možné ji dobíjet solárním panelem iGET HOME SP2. Dále obousměrný přenos zvuku - obsahuje mikrofon i reproduktor a ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu (až 128 GB). Rozlišení FullHD 1080p (1920 x 1080) pro video ve vysoké kvalitě, denní i noční provoz, snímač 1/2,9" CMOS, komprese videa H.264, IR noční přisvětlení až 10 m, Wi-Fi 802.11b/g/n, odolnost proti prachu a vodě IP65. V balení 2 typy držáků - magnetický a prodloužený šroubovací.

Bezdrátová IP kamera iGET HOME Camera CS9 Battery je navržena pro jednoduché ovládání a sledování venkovních i vnitřních prostor ve vysokém rozlišení obrazu FullHD 1080p. Může být volně umístěna kdekoliv na domě, v garáži, na chatě ale také v domácnosti, kanceláři, chatě apod. Díky integrované dobíjecí baterii je umístění velmi rychlé.

Snadné nastavení a ovládání
Nastavení probíhá v několika jednoduchých krocích dle manuálu a aplikace, která je kompletně v českém, slovenském, anglickém, maďarském,
polském jazyce a dalších. Pro mobilní zařízení jsou podporovány systémy Android a iOS.

Vysoká kvalita obrazu
iGET HOME Camera CS9 Battery obsahuje kvalitní snímač CMOS 1/2,9" s rozlišením 1920 x 1080 bodů (FullHD 1080p), díky kterému se
můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Ohniská vzdálenost f=3,2 mm. Videozáznamy pořizuje s využitím kódování H.264.

Bateriové napájení
Kamera iGET HOME CS9 Battery disponuje vlastní integrovanou Lithium ion, 9600 mAh. Dobíjení probíhá pomocí konektoru microUSB, nabíjecí adaptér je součástí balení. Pro dobíjení je také možné využít solární panel iGET HOME Solar SP2. Výdrž baterie závisí na počtu detekcí pohybu pomocí SMART detekce, ale může být až po dobu jednoho roku. V aplikaci je možné sledovat kolik procent baterie kameře zbývá, a nastavit při jaké hodnotě v procentech se má zobrazit notifikace o nízké baterii.

Noční vidění
Díky zabudovanému IR přísvitu je možné kameru využívat nepřetržitě ve dne i v noci, Obsahuje přisvětlovací IR LED diody s dosahem až 10 m.

Zabezpečení
Bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi obsahuje silné zabezpečení 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK.

Inovativní detekce pohybu pomocí PIR senzoru
Mezi hlavní výhody této kamery je také speciální zcela inovativní režim detekce pohybu. Díky vestavěnému PIR senzoru s úhlem záběru 120° a dosahem 9m dokáže rozeznat o jaký objekt se týká. Tato kamera rozezná důležité pohyby - jako pohyb člověka, automobilu, velkého zvířete apod. Oproti tomu klasické kamery rozeznávají totiž pohyb jen na základě optiky, která nedokáže přesně objekt rozeznat. Při klasické technologii tak kamera detekuje pohyb i při padajícím listí, dešti, západu slunce, pavučinách, pohybu hmyzu apod. Při detekci pohybu kamera začne ukládat záznamy nebo pořizovat fotografie, navíc o tom informuje uživatele pomocí notifikací do mobilního telefonu.

Úhel záběru a optika
Kamera disponuje velkým úhlem záběru 110°. Parametry optiky jsou: 1/2,9" CMOS senzor, f=3,2mm, F=2,0, DWDR.

Způsob uchycení kamery - dva držáky v balení
Kamera obsahuje v balení dva dražáky - magnetický a také prodloužený nastavitelný držák. Navíc je možné ji pouze postavit na dané místo.

Zvuk
Kamera má také zabudovaný mikrofon a reproduktor, je tedy možné přímo obousměrně komunikovat.

Konektivita
Kameru možné připojit bezdrátovým Wi-Fi připojením 802.11 b/g/n 2.4 GHz, toto připojení podporuje každý Wi-Fi router v domácnosti i ve firmě. Obsahuje konektor microUSB pro dobíjení/napájení a slot na microSD kartu až 128 GB. Součástí belní je také 1m dobíjecí kabel a nabíjecí adaptér.

Rozměry a hmotnost
Kamera má rozměry 64 x 54 x 106 mm a hmotnost 340g.

Hlavní parametry
- vysoké rozlišení FullHD 1080p (1920x1080)
- odolnost proti prachu a vodě IP65
- ovládání pomocí mobilního telefonu a tabletu aplikací iGET HOME / Tuya / Smartlife (Android, iOS)
- noční vidění až do vzdálenosti 10 m
- zabudovaný mikrofon a reproduktor
- baterie Lithium ion 9600 mAh, dobíjení microUSB, napájecí adaptér v balení
- speciální SMART detekce pohybu pomocí vestavěného PIR senzoru
- úhel záběru kamery: 110°
- parametry PIR senzoru: úhel záběru 110°, dosah 9m
- zvuk obousměrný, kamera obsahuje mikrofon i reproduktor
- automatické přepnutí denního/nočního režimu
- úhel záběru optiky: 110°
- ukládání fotografií a videa: na microSD kartu
- připojení pomocí Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 GHz
- zabezpečení: 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK
- rozměry a hmotnost kamery: 64 x 54 x 106 mm, 340g.

Obsah balení
- kamera iGET HOME Camera CS9 Battery
- rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK, PL, HU
- napájecí adaptér 5V DC 1A, kabel USB/microUSB
- magnetický držák pro upevnění kamery na stěnu/strop
- nastavitelný šroubovací držák pro upevnění kamery na stěnu/strop
- hmoždinky a šroubky pro montáž

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Oblast využití Zabezpečení
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Ostatní
Kompatibilita WiFi
Vlastní systém Ano
Hlasoví asistenti
Amazon Alexa Ano
Google Assistant Ano
Protokoly
TUYA Ano
Připojení
Wi-Fi Ano
Připojení Bezdrátové