ZyXEL PM5100-T0 GPON SFU with 2.5GbE LAN

Zyxel PM5100-T0 - XGS-PON/ GPON SFU s 2,5G LAN Vhodné pro rezidenční předplatitele s požadavky aplikací náročných na šířku pásma. Umožňuje poskytovatelům služeb plně využít stávající síť GPON a zároveň poskytovat bleskurychlé DL rychlosti 2,5Gb/ s. •FTTH, •protokol OMCI, •platforma O, ... více
Objednací kód: 5010010417
Kód výrobce: PM5100-T0-EU01V1F
Výrobce: ZYXEL
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 009 Kč
Cena s DPH: 1 220 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Zyxel PM5100-T0 - XGS-PON/GPON SFU s 2,5G LAN

Vhodné pro rezidenční předplatitele s požadavky aplikací náročných na šířku pásma. Umožňuje poskytovatelům služeb plně využít stávající síť GPON a zároveň poskytovat bleskurychlé DL rychlosti 2,5Gb/s.

  • FTTH
  • protokol OMCI
  • platforma OPAL
  • komplexní QoS
  • vzdálená správa přes TR-069

Specifikace
Typ: Managed Bridge
Porty:

  • 1x RJ-45 (100M/1G/2,5G Ethernet)
  • 1x PON
  • 1x napájecí konektor

Datová rychlost: 2,488/1,244G/bit
Vlnová délka: 1490nm

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 2,5 Gbps
Model a provedení
Počet LAN portů 1