Zigbee Starter Set 2 RGB Bulbs + Z1 Zigbee Bridge ZRGB2-Z1R

TRUST Zigbee Starter Set 2 RGB Bulbs + Z1 Zigbee Bridge ZRGB2-Z1R; Podlehněte i vy chytrému domovu, vyberte si z široké řady produktů TRUST Zigbee SmartHome. Toto inteligentní řešení vám usnadní ovládání osvětlení a zabezpečení vašeho domova. To vše bezdrátově, zdarma a z libovolného místa (p ... více
Objednací kód: 216650902
Kód výrobce: 71176
Výrobce: TRUST
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

TRUST Zigbee Starter Set 2 RGB Bulbs + Z1 Zigbee Bridge ZRGB2-Z1R
Podlehněte i vy chytrému domovu, vyberte si z široké řady produktů TRUST Zigbee SmartHome. Toto inteligentní řešení vám usnadní ovládání osvětlení a zabezpečení vašeho domova. To vše bezdrátově, zdarma a z libovolného místa (pomocí smartphonu nebo tabletu) nebo ovladače.

Že teprve začínáte? Určitě vám tak přijde vhod sada dvou LED žárovek a centrální brány. Díky této sadě perfektně odstartujete váš vstup do chytré domácnosti.

Srdce celého systému
Srdcem celého systému je ovládací stanice TRUST, ke které snadno a rychle připojíte další příslušenství. Následně máte jedinečnou možnost, pomocí zdarma dodávané aplikace, kontrolovat a ovládat jejich činnosti.

Ovládněte světla
Zhasínejte, rozsvěcujte, měňte barevnou teplotu, ztlumujte nebo přepínejte světla pomocí chytrého zařízení - ať už jste doma, na cestách nebo v kanceláři.

Vždy perfektní atmosféra
Zvýrazněte svůj domov pomocí žárovky TRUST. Toto inteligentní osvětlení ZigBee navodí vždy tu správnou atmosféru. Vytvořte si třeba skvělé prostředí pro čtení nebo relaxační večer s teplým barevným světlem. Nebo vyberte jednu z 16 miliónů barev tu, která bude odpovídat vaší náladě.

Více na webu výrobce: https://www.trust.com/en/product/71176-zigbee-starter-set-2-rgb-bulbs--z1-zigbee-bridge-zrgb2-z1r

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Kompatibilita ZigBee
Oblast využití Osvětlení
Připojení Bezdrátové
Rozšiřitelnost Otevřený systém