Zebra ZD510,DT-300dpi Wristband, USB,LAN

Identifikační náramky hrají ve zdravotnictví důležitou roli – umožňují okamžitou identifikaci, jež přispívá k prevenci chyb. Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510 kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge obsahující antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Tyto ... více
Objednací kód: EPP7300654
Kód výrobce: ZD51013-D0EE00FZ
Výrobce: ZEBRA
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 20 185 Kč
Cena s DPH: 24 423 Kč
Porovnání Oblíbené

Identifikační náramky hrají ve zdravotnictví důležitou roli – umožňují okamžitou identifikaci, jež přispívá k prevenci chyb. Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510 kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge obsahující antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Tyto náramky jsou odolné proti vodě, mýdlům, alkoholu a dalším rozpouštědlům běžně používaným ve zdravotnictví. Snadno použitelná a spolehlivá a zvyšuje produktivitu zaměstnanců a bezpečnosti pacientů.

Tiskárna umožňuje automatickou kalibraci, okamžitě rozpozná velikost náramku a automaticky přizpůsobí nastavení hustoty a rychlosti tisku pro maximální kvalitu tisku a trvanlivost náramků. Díky tomu se mohou pracovníci plně soustředit na pacienty, zároveň se snižuje plýtvání náramky. Pouzdro tiskárny je odolné vůči dezinfekčním prostředkům a UV záření, což umožňuje pravidelné čištění pro zabránění přenosu bakterií. Tichý provoz zaručuje, že tiskárna nebude rušit pacienty ani pracovníky.

Operační systém Zebra Link-OS a sada nástrojů a aplikací Print DNA zajišťují snadnou integraci, správu a zabezpečení.

  • rozlišení je 300 dpi
  • Rozměry tohoto zařízení jsou 127 mm x 178 mm x 242 mm
  • Provozní teplota je od 4.4 °C do 40 °C.
-|CZ|SK|EN
Ostatní
Typ Tiskárna
Připojení USB
Prostředí Průmyslové
Rozlišení 300 DPI
Tisk Přímý termální