Yeastar P550 IP PBX, až 8 portů, 50 uživ., 25 souběžných hovorů, rack

Nová IP PBX ústředna, pro 50 uživatelů / klapek a 25 současných hovorů, vč. automatického nahrávání hovorů, kovové provedení, rack. Max. 50 uživatelů (klapek) a 25 souběžných hovorů Možnost rozšířit o S2/ O2/ SO/ BRI nebo GSM moduly; Automatické nahrávání hovorů v ceně; Zcela nový, výkonnější ... více
Objednací kód: 55459043
Kód výrobce: 10001512
Výrobce: YEASTAR
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 18 738 Kč
Cena s DPH: 22 672 Kč
Porovnání Oblíbené

Nová IP PBX ústředna, pro 50 uživatelů / klapek a 25 současných hovorů, vč. automatického nahrávání hovorů, kovové provedení, rack.

Max. 50 uživatelů (klapek) a 25 souběžných hovorů

Možnost rozšířit o S2/O2/SO/BRI nebo GSM moduly

Automatické nahrávání hovorů v ceně

Zcela nový, výkonnější hardware

Nový design webového rozhraní

Služby jako hlasový průvodce (IVR), vyzváněcí skupiny, fronty, konference, a další

Po zakoupení licence je možnost použití integrovaného call-centrového řešení včetně detailních reportů a panelu operátora

Ústředna Yeastar PBX P550 obslouží až 50 uživatelů - klapek. Jde o modulární ústřednu, je tedy možné rozšiřovat počet jejích portů vložením přídavných modulů. Ústředna je vyrobena z pevného kovu a je vhodná pro použití v racku, kde zabírá 1 pozici (1U).

Podporované moduly jsou S2 (2x analogový telefon), O2 (2x analogová linka), BRI (2x ISDN2), SO modul (1x an. telefon, 1x an. linka), 3G (1 x GSM kanál, modul verze SIM800), a LTE (1 x 3G/4G kanál). Ústředna obsahuje 4 pozice pro moduly.

V ústředně je možné použít jak SIP/IAX trunky pro připojení k VoIP operátorům, tak jednotlivé SIP účty používané obvykle pro připojení VoIP telefonů.

Yeastar ústředny řady P obsahují nové, uživatelsky velmi přívětivé, webové rozhraní. Oproti řadě S-Series byl přepracován design a přidána řada nových funkcí. Mezi ně patří např. možnost přidělovat detailní oprávnění jednotlivým uživatelům, centrum událostí, interaktivní dashboard nebo vykreslování grafů ukazujících zatížení ústředny.

-|CZ|SK|EN