Yealink YHD342 Lite Dual/ Stereo/ QD/ Drát/ Černá

Yealink YHD342 Dual Lite je profesionální drátová náhlavní souprava na obě uši s QD konektorem. Tento model náhlavní soupravy je tvarovaný tak, aby byl co nejlehčí a pohodlně se nosil po celý pracovní den. Podporuje funkci QD (Quick Disconnect) a je kompatibilní s celou řadou IP telefonů u kterých j ... více
Objednací kód: 55450814
Kód výrobce: YHD342 Lite
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 676 Kč
Cena s DPH: 818 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Yealink YHD342 Dual Lite je profesionální drátová náhlavní souprava na obě uši s QD konektorem. Tento model náhlavní soupravy je tvarovaný tak, aby byl co nejlehčí a pohodlně se nosil po celý pracovní den. Podporuje funkci QD (Quick Disconnect) a je kompatibilní s celou řadou IP telefonů u kterých je již kabel pro náhlavní soupravy se zakončením na QD konektoru. Tato sada se bude hodit pro Call centra, kde se operátoři střídají u telefonů. Stačí mít u telefonu jeden kabel (součástí balení souprav YHS3X) s RJ9 a QD konektory, operátor pak přijde s vlastní náhlavní soupravou a již se jen připojí přes QD konektor. Je to stylová náhlavní souprava určená pro pracovníky, kteří tráví spoustu času telefonní komunikaci.

Náhlavní souprava YHD342 vyrobená pro hovory je vybavena reproduktorem s vysokým poměrem signálu k šumu a speciálním designem náušníku, který se pohodlně nosí, a to i po celý pracovní den. Pasivní potlačení šumu vytváří bohatší a jasnější konverzace se sníženým hlukem pozadí.
Funguje ihned po vybalení a díky konektorům QD umožňuje plug-and-play konektivitu s ruznými typy telefonů. Telefony mohou automaticky optimalizovat akustické parametry YHS34. Dokonalá shoda se stolními telefony Yealink vám poskytne optimalizovanou kvalitu zvuku.
Náhlavní souprava je navržena s vyměnitelnými měkkými pěnovými polštářky na uší, které jemně zakrývají ucho a umožňují dlouhé hovory. Díky nim si budete neustále užívat nejvyšší pohodlí.
Jsou o 10 - 30% lehčí než jiné náhlavní soupravy ve stejné kategorii. Extrémně lehká konstrukce umožňuje pohodlné celodenní nošení. Díky ergonomickému designu je tato náhlavní souprava dostatečně pohodlná pro dlouhé konferenční hovory a celodenní používání.

Funkce:
Plug-and-play,
HD Voice / Wideband provedení reproduktoru
Mikrofon s potlačením hluku a pasivní potlačení šumu
Technologie ActiveProtection chrání uživatele před akustickým úrazem
Nastavitelné rameno mikrofonu 330°, snadné nastavení bez zlomení

Důležité informace:
- Konektor: QD
- Citlivost mikrofonu: -44.0 dB re. 1 V/Pa
- Citlivost reproduktoru: 93 dB SPL @ 1 kHz
- Vstupní výkon reproduktorů: max 10 mW
- Barva: černá
- Hmotnost: 181 g
Obsah balení: náhlavní soustava YHD342 Lite, uživatelská příručka.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení Yealink YHD342 Lite Dual
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Kancelářská
Hmotnost [g] 181
Mikrofon Ano
Možnost stojánku Ne
Barva Černá
Konektivita
True Wireless Ne
Typ drátového připojení Quick Disconnect
Drátová sluchátka Ano
Typ bezdrátového připojení Není
Bezdrátové sluchátka Ne
Výkon
Prostorový zvuk (sluchátka) 2.0 (stereo)
Noise canceling (okolní hluk) Ne
Ostatní
Certifikace MS Ne