Yealink WPP30, WiFi dongle pro sdílení obsahu a BYOD

Sdílejte svůj obsah v rozlišení Ultra HD 4K/ 30 snímků za sekundu a zbavte se přitom všech nepotřebných kabelů. Sdílení obsahu v rozlišení Ultra HD 4K/ 30 snímků za sekundu; Bezdrátový mód BYOM (Bring Your Own Meeting); Plug and Play řešení bez nutnosti instalace ovladačů; Adaptivní softwarové/ hard ... více
Objednací kód: 55459083
Kód výrobce: WPP30
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 6 787 Kč
Cena s DPH: 8 212 Kč
Porovnání Oblíbené

Sdílejte svůj obsah v rozlišení Ultra HD 4K/30 snímků za sekundu a zbavte se přitom všech nepotřebných kabelů.

Sdílení obsahu v rozlišení Ultra HD 4K/30 snímků za sekundu
Bezdrátový mód BYOM (Bring Your Own Meeting)
Plug and Play řešení bez nutnosti instalace ovladačů
Adaptivní softwarové/hardwarové kódování
Sdílení plochy s možností duplikovat nebo rozšířit
Virtuální bílá tabule
Připojení počítačů a mobilních telefonům s různými porty (USB-A/USB-C)
Sdílení více obrazovek (4*)

Bezdrátový prezentační dongle WPP30 od společnosti Yealink s kompaktními rozměry a intuitivním průmyslovým designem přináší bezproblémové sdílení obsahu do každé konferenční místnosti. Díky hardwarovému kódování UHD s výstupem streamování až 4K/30FPS ušetří dongle WPP30 spoustu práce, protože odpadá instalace jakéhokoli softwaru nebo ovladače. Díky vysoce výkonnému modulu 2x2 MIMO, Wi-Fi 6 poskytuje WPP30 mimořádně čistý, rychlý a stabilní zážitek z vysílání s rychlou odezvou.

Plug & play umožňuje uživatelům užívat si okamžité sdílení obsahu. Není potřeba žádný další software ani ovladač, jednoduše zapojte WPP30 do zařízení a váš nápad je připraven k prezentaci. Touch & Go - stačí stisknout tlačítko a ihned začnete prezenovat.
Prezentujte bezdrátově. S prezentačním donglem WPP30 odpadá zapojování dalších kabelů mezi obrazovkou/ televizí a konferenčním stolem a přinese tak čistý a uklizený prostor pro jednání. WPP30 spolupracuje s většinou zařízení s plnohodnotným portem USB-C s redukcí na USB-A (Mobilní telefon, Tablet, Laptop, PC).

WPP30 využívá integrované řešení s využitím hardwarového kódovacího čipu. Není třeba instalovat žádný software ani ovladač a nezabírá procesor. Okamžitě zahajte schůzku a užívejte si plynulejší zážitek ze sdílení obrazovky.

WPP30 je vybaven modulem 2x2 MIMO, Wi-Fi 6 a podporuje prenos až 4K/30 fps ultra HD, takže dokáže udržet stabilní bezdrátové připojení i ve složitém síťovém prostředí a může snadno a plynule sdílet prezentace bez zpoždění.

Díky použitému šifrování AES a technologii šifrování dat WPA s vysokým zabezpečením zabraňuje WPP30 sdílení obsahu před náhodným únikem nebo manipulací. Šifrování dat na podnikové úrovni chrání přenos promítání na obrazovku a zbavuje se bezpečnostních problémů.

Spolupráce s dotykovou televizí umožňuje snadné zpětné ovládání počítače nebo notebooku kliknutím nebo přetažením přímo na interaktivní televizi. Pracujte s konferenční tabulí - Vaše psaní a revize na tabuli se mohou zobrazovat na displeji telefonu a počítače současně.
Parametry:

  • Max. 4x WPP30 v jednom videokonferenčním systému

Vlastní síť Wi-Fi
Vstupní napájení 5V/600 mA
Plnohodnotné rozhraní USB typu C × 1
Adaptér USB-C na USB-A x1 (součást balení)
Wi-Fi: 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax - 2,4 GHz/5 GHz
Šifrování: WPA-PSK/WPA2-PSK
Bluetooth verze 5.0
Hmotnost: 75g

-|CZ|SK|EN