Yealink WH62 Dual DECT základna s náhlavní soupravou na obě uši pro Teams

Yealink WH62 Dual je nová bezdrátová DECT náhlavní souprava na obě uši, je vynikající pracovní partner pro telefonickou a UC komunikaci. Bezproblémová spolupráce s hlavními UC platformami a nativní integrace s Yealink IP telefony. Pro zážitek z křišťálového zvuku je vybavena Yealink Super Wideband T ... více
Objednací kód: 55450725
Kód výrobce: WH62DualTeams
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 019 Kč
Cena s DPH: 4 863 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink WH62 Dual je nová bezdrátová DECT náhlavní souprava na obě uši, je vynikající pracovní partner pro telefonickou a UC komunikaci. Bezproblémová spolupráce s hlavními UC platformami a nativní integrace s Yealink IP telefony. Pro zážitek z křišťálového zvuku je vybavena Yealink Super Wideband Technology a Acoustic Shield Technology, umožní Vám zřetelně a čistě komunikovat během telefonních hovorů a videokonferencí. Díky snadnému ovládání na soupravě, komunikaci bez rušení a pohodlnému nošení je WH62 příjemným partnerem pro komunikaci nebo spolupráci.
Zařízení je certifikované pro Microsoft Teams, navržené s vyhrazeným tlačítkem pro aktivaci Microsoft Teams jedním dotykem.

Bez ohledu na to, kdy a kde konverzace začíná, sluchátka s mikrofonem mohou vždy dohnat vaše kroky. Díky bezdrátovému dosahu až 160 metrů a 14 hodinové době hovoru je vhodný pro každodenní komunikační potřeby uživatelů. Produkt navíc podporuji možnost instalace v místech s vysokou hustotou zařízení ve velkých prostorech (Open space), umožňuje bezdrátové komunikaci až 200 uživatelům současně.

Díky Yealink Acoustic Shield Technology a s pomocí 2 mikrofonů zabudovaných ve WH62 je automaticky blokován hluk na pozadí, ale zajišťují jasný hlas účastníka, což výrazně zvyšuje efektivitu komunikace
Už nejsou potřeba žádné adaptéry EHS, připojte stolní telefon přímo pomocí jednoho kabelu USB. A 2 Micro USB porty obsažené v základně, podporující současné připojení k PC a IP telefonu. Propracovaná integrace s Yealink IP telefony Vám dává v okamžiku nošení WH62 pocítit zážitek z krystalicky čistého hovoru. Spolupracuje také s populárními platformami UC a dosahujte všestranné spolupráce

WH62 používá Busylight. Když světlo na náhlavní soupravě nebo na BLT60 (není součástí balení, volitelné zařízení) na stole zčervená, lidé kolem vás by vědět, že telefonujete a nebudou vás nevědomky rušit. Jen se soustřeďte na konverzaci, pro vyšší efektivitu a lepší spolupráci.
Když zvednete mikrofon na 30 stupňů od čelenky přes hlavu, náhlavní souprava automaticky aktivuje funkci ztlumení (vypne mikrofon), takže můžete snadno přepnout na soukromou konverzaci.
Na základě stovek vyhodnocení maket hlavy a tisíců testů nošení, WH62 dobře splňuje ergonomické požadavky. Díky prvotřídním měkkým koženým polštářkům a lehkému designe je můžete pohodlně nosit celý den. Pro větší svobodu pracovního prostoru vás WH62 může uvolnit až na 160 metrů od stolu.

Díky široké kompatibilitě Yealink zařízení pro osobní spolupráci, jako jsou náhlavní soupravy, hlasité telefony a USB kamery, si uživatelé mohou užívat konzistentní zážitek z voláním napříč UC platformami což slibuje lepší kvalitu komunikace, vyšší produktivitu a nižší náklady na IT.

Další podrobnosti najdete v seznamu kompatibility https://www.yealink.com/tech_partner_personal_collaboration

Základní funkce:
5 funkčních tlačítek
2 porty micro USB 2.0
USB připojení k PC a IP telefonu
Integrovaný LED indikátor
Nastavitelné rameno ramene: 320 °
Nabíjecí stojan (pro náhlavní soupravu)

Baterie:
Doba hovoru: až 14 hodin
Pohotovostní doba: 125 hodin
Doba nabíjení: 2,5 hodiny (5V / 1,2A)

Možnosti ovládání:
Přijmutí / ukončení / odmítnutí hovoru
Nastavení hlasitosti
Vynutí mikrofonu
Vypnutí mikrofonu pomoci přesunutí raménka mikrofonu
Vyhrazené tlačítko pro Teams pro aktivaci Microsoft Teams jedním dotykem.

Důležité informace:
Citlivost mikrofonu: -44.0+/-3 dBV
Frekvenční rozsah mikrofonu: 100 Hz-10 kHz
Citlivost reproduktoru: 92.5+/-3 dB, 0.179 V
Impedance reproduktoru: 32+/-4.8 ?
Šířka pásma reproduktoru - režim hovoru: wideband, 100 Hz - 8 kHz
Šířka pásma reproduktoru - hudební režim: super wideband, 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost náhlavní soupravy: 127g
Hmotnost základny: 208g
Obsah balení: základna, náhlavní soustava, napájecí adaptér, 1,2 m USB kabel, 0,8m USB kabel, uživatelská příručka.

-|CZ|SK|EN