Yealink W90B SIP DECT základnová stanice, multi-buňkový systém

Systém Yealink W90 DECT IP Multi-Cell, se skládá ze dvou prvků - DECT Managera W90DM a ze základnových stanice W90B, je navržen tak, aby organizacím poskytl snadno nasaditelné bezdrátové pokrytí. Tento vícečlánkový systém DECT má v úmyslu vytvořit extrémně škálovatelné a spolehlivé řešení pro organi ... více
Objednací kód: 55450756
Kód výrobce: W90B
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 8 447 Kč
Cena s DPH: 10 221 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Systém Yealink W90 DECT IP Multi-Cell, se skládá ze dvou prvků - DECT Managera W90DM a ze základnových stanice W90B, je navržen tak, aby organizacím poskytl snadno nasaditelné bezdrátové pokrytí. Tento vícečlánkový systém DECT má v úmyslu vytvořit extrémně škálovatelné a spolehlivé řešení pro organizace jakékoli velikosti a tvaru. Systém podporuje až 250 sluchátek a 250 současných hovorů, což zajišťuje jeden hovor v každém sluchátku a umožňuje vám zbavit se omezeného pokrytí bezdrátovým signálem pouze jedné základnové stanice. Systém pracuje s Yealink W53H, W56H, W73H W59R, CP930W a DD Phone s bezproblémovým roamingem a předáváním hovorů, což umožňuje mobilní komunikaci v každé zóně i mezi ní. W90B i W90DM spojují moderní, kompaktní design s hlasovou kvalitou Yealink HD, která je zabalena do plně duplexní technologie Opus, která osvobodí vaše uši a poskytne vám propracovaný zvukový zážitek.

Systém Yealink W90 umožňuje propojit 1DECT Managera, 60 základen, 250 sluchátek a zvládá 250 paralelních hovorů, je přizpůsoben pro velký prostor a poskytuje jednotné komunikační řešení zejména pro sklady, nemocnice, hotely, řetězce supermarketů, autorizované prodejny automobilů, kanceláře, maloobchody atd.

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Model a provedení
Počet LAN portů 1
Konektivita
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks