Yealink VCM36-W, bezdrátový mikrofon, 3 mikrofony, dosah 6m, 360°

VCM36-W je nově navržený bezdrátový videokonferenční mikrofon. Díky vestavěnému poli 3 mikrofonů a algoritmu vyvinutému společností Yealink má VCM36-W dosah snímání hlasu 6 m a 360°, díky čemuž poskytuje vysokou kvalitu zvuku při konferenčních hovorech. Model VCM36-W využívá bezdrátový přenos a m ... více
Objednací kód: 55450822
Kód výrobce: VCM36-W Package
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 6 629 Kč
Cena s DPH: 8 021 Kč
Porovnání Oblíbené

VCM36-W je nově navržený bezdrátový videokonferenční mikrofon. Díky vestavěnému poli 3 mikrofonů a algoritmu vyvinutému společností Yealink má VCM36-W dosah snímání hlasu 6 m a 360°, díky čemuž poskytuje vysokou kvalitu zvuku při konferenčních hovorech.

Model VCM36-W využívá bezdrátový přenos a můžete jej používat okamžitě pouze po jednom spárování, čímž se vyhnete zdlouhavému procesu zavádění a instalace. Bezdrátové dvojité šifrování dokáže ochránit vše, co řeknete. VCM36-W využívá bezdrátový přenos, vysoce kvalitní technologii potlačení ozvěny a technologii Yealink Noise Proof, která dokáže účinně odfiltrovat okolní hluk v rozsahu 90 decibelů a zachovat křišťálově čistý zvuk.

Jeho vysoce kvalitní technologie snímání zvuku a rozsáhlé pokrytí konferenčních místností umožňují dosáhnout plnohodnotného zvuku s vysokou věrností v rozsáhlém prostoru, což vám umožní sledovat stav každého konferenčního místa a snadněji řídit konferenci.

VCM36-W může pracovat se systémem VCS nebo kamerou Yealink UVC v rámci různých scén zasedacích místností, což snižuje náklady na instalaci.

-|CZ|SK|EN