Yealink UVC84 (4K, 12x opt. zoom, zorný ú.: 80°+-100°, Auto Framing)

UVC84 4K PTZ kamera s 12x optickým a 3x digitálním zoomem ideální řešení pro střední a velké zasedací místnosti. Díky inteligentním vlastnostem (funkci Auto framing, mechanické natáčení,..) poskytne výbornou kvalitu jakéhokoliv prostoru. Kombinace 4K snímání a moderního designu kamery Yealink UVC84 ... více
Objednací kód: 55459058
Kód výrobce: 10001269
Výrobce: WELL
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 24 981 Kč
Cena s DPH: 30 227 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

UVC84 4K PTZ kamera s 12x optickým a 3x digitálním zoomem ideální řešení pro střední a velké zasedací místnosti. Díky inteligentním vlastnostem (funkci Auto framing, mechanické natáčení,..) poskytne výbornou kvalitu jakéhokoliv prostoru.
Kombinace 4K snímání a moderního designu kamery Yealink UVC84 poskytuje uživateli nejlepší možný videokonferenční zážitek z vaší schůzky. 12x optický a 3x digitální zoom s 80° zorným úhlem a možností mechanického natáčení snímá každý detail a výborně se tak hodí do středních a velkých zasedacích místností. Poskytuje nejlepší kvalitu videa pro všechny účastníky využívající kameru UVC84.

Klíčové vlastnosti a benefity:.

-4K Ultra HD kvalita videa
Yealink UVC84 poskytuje video v rozlišení 4K s vynikající ostrostí a plynulostí obrazu. Přesně reprodukuje každý detail a barvu, čímž posyktuje uživateli ten nejlepší možný zážitek z videokonference.

-12x optický a 3x digitální zoom s 80° zorným úhlem
Díky 12x optickému, 3x digitálnímu zoomu a 80° zornému úhlu dokáže UVC84 snadno pokrýt střední a velké zasedací místnosti a všichni účastníci jsou dobře vidět.

-Integrace s Yealink audio zařízeními
Kamera UVC84 poskytuje možnost integrace s audio zařízeními Yealink. UVC84 společně se stolními mikrofony VCM34 nebo stropními mikrofony VCM38 a sounbarem MSpeaker II poskytuje skvělý zvukový zážitek.

-Funkce Auto Framing
Funkce Auto Framing umožňuje uživateli zaostřit na všechny účastníky v místnosti bez nutnosti manuálního natáčení nebo zoomování kamery. Zapnutím této funkce tedy docílíte toho, že budete mít volné ruce a nebudete se muset starat o nastavování kamery.

-Více možností instalace
Montážní sady, které jsou dodávány společně s UVC84 umožňují umístit kameru na konferenční stůl nebo ji připevnit na horní část televizoru. Další možností je upevnění na stěnu, strop, televizní stojan či stativ. Možnost uchycení kamery je tedy značně flexibilní dle potřeb uživatele.

-|CZ|SK|EN
Optika
Optický zoom (x) 12
Digitální zoom (x) 3
Snímač
Rozlišení videa 3840 x 2160