Yealink UVC30-CP900 Video BYOD Room System

Yealink UVC30-CP900-BYOD sestava je určena pro malé a huddle místnosti, kterým zajistí vynikající video a audio zážitek s nižšími náklady. Sestava umožňuje maximální optimalizaci uživatelského prostředí prostřednictvím jediného kabelu a není jen plug-and-play, ale také vám umožní bez obav pořádat vš ... více
Objednací kód: 55450783
Kód výrobce: UVC30-CP900-BYOD
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 11 322 Kč
Cena s DPH: 13 700 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink UVC30-CP900-BYOD sestava je určena pro malé a huddle místnosti, kterým zajistí vynikající video a audio zážitek s nižšími náklady. Sestava umožňuje maximální optimalizaci uživatelského prostředí prostřednictvím jediného kabelu a není jen plug-and-play, ale také vám umožní bez obav pořádat všechny druhy UC meeting platforem, včetně Teams, Skype for Business, Zoom atd. Nabíjení notebooku pomocí USB-C kabelu zabezpečí výdrž vašeho vlastního notebooku, nemusíte nosit vlastní zdroj.

Klíčové vlastnosti:
All-in-One a Plug and Play integrujte zvuk, videa a HDMI vystup do jednoho USB-C kabelu. Kdokoli vejde do místnosti, jednoduše připojí jeden kabel k notebooku, není potřeba žádná další instalace ovladače.

Díky možnosti nabíjení notebooku pomocí kabelu typu C mohou uživatelé uskutečňovat dlouhé schůzky i bez vlastních napájecích adaptérů.
Rozumná cena za audio a video konferenci, zvláště vhodné pro firmy s velkým množstvím huddle místností.
Jednoduché nasazení, stačí pouze připojit video a audio zařízení k BYOD boxu, výrazně zkrácený čas instalace konference do místnosti.

Obsah balení multifunkčního BYOD Room systému pro malé a huddle místnosti
UVC30 Room 4K USB ePTZ kamera
CP900 Speakerphone s 5m USB-EXT kabelem
BYOD-BOX s 1,5m USB-C/A kabelem
napájecí adaptér s 1m USB-C kabelem

-|CZ|SK|EN