Yealink - UVC30 Room (4K kamera, 3x digitální zoom)

UVC30 USB kamera je Ultra HD kamera vydaná společností Yealink. Kamera UVC30 je založena na standardním protokolu UVC a může pracovat s většinou platforem UC, včetně Microsoft Teams a Skype for Business, Zoom atd. Yealink UVC30 Room je prémiová USB kamera určená pro malé zasedací místnosti a míst ... více
Objednací kód: 55450835
Kód výrobce: UVC30 Room
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 861 Kč
Cena s DPH: 5 882 Kč
Porovnání Oblíbené

UVC30 USB kamera je Ultra HD kamera vydaná společností Yealink. Kamera UVC30 je založena na standardním protokolu UVC a může pracovat s většinou platforem UC, včetně Microsoft Teams a Skype for Business, Zoom atd.

Yealink UVC30 Room je prémiová USB kamera určená pro malé zasedací místnosti a místnosti typu "huddle". Nabízí ostrý obraz a přesnou reprodukci barev a odmění vás živým zážitkem z videokonference tváří v tvář v rozlišení ultra HD 4K a vysokou snímkovou frekvencí. Široký FOV zajišťuje, že všichni sedící kolem stolu jsou během schůzky viditelní, což dokonale vyhovuje malé zasedací místnosti. Na základě detekce obličeje podporuje funkci automatického rámování, aby bylo dosaženo mnohem inteligentnějšího zážitku ze schůzky. A co víc, flexibilní klip vám dává více možností pro upevnění UVC30 Room.

Klíčové vlastnosti:
Skvělá kvalita obrazu
UVC30 Room poskytuje prvotřídní kvalitu obrazu s přirozenou reprodukcí barev, plynulým videem a detaily, přičemž se snaží uživatelům optimalizovat zážitek ze setkání. UVC30 Room také podporuje více rozlišení, včetně 4K/30FPS, 1080P/30FPS, 720P/30FPS přizpůsobení různým displejům a aplikacím.

Ultra rozsáhlé zorné pole
Se zorným polem 120° mohou být všichni sedící v místnosti vidět bez jakéhokoli nastavování polohy, dokonale se hodí pro zaostření a malou zasedací místnost.

Jednodušší a plynulé ovládání PTZ
Zařízení UVC30 Room, certifikované společností Microsoft & Zoom, může dosáhnout snadnějšího a plynulého ovládání PTZ na dotykové konzole pomocí Yealink RoomConnect a Zoom Rooms Camera Control. Dokáže perfektně spolupracovat se všemi systémy Microsoft Teams Rooms a systémy Zoom Rooms jako USB kamera.

Více možností montáže
Se zasouvacím klipem můžete UVC30 připevnit tam, kde to nejlépe funguje, ať už na horní část monitoru, pod monitor nebo na stěnu.

-|CZ|SK|EN