Yealink SIP-T58W SIP telefon, Android, PoE, 7" bar. dot. LCD, GigE

T58W je prémiové stolní zařízení pro teamovou spolupráci. Telefon je vybavený jasným 7 palcovým dotykovým a nastavitelným barevným displejem, je umístěn tak, aby přinesl špičkový komunikační zážitek na špičkové úrovni s novým uživatelským rozhraním a vícecestnými audio/ video konferencemi. S Yealink ... více
Objednací kód: 55450754
Kód výrobce: SIP-T58W
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 7 634 Kč
Cena s DPH: 9 237 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

T58W je prémiové stolní zařízení pro teamovou spolupráci. Telefon je vybavený jasným 7 palcovým dotykovým a nastavitelným barevným displejem, je umístěn tak, aby přinesl špičkový komunikační zážitek na špičkové úrovni s novým uživatelským rozhraním a vícecestnými audio/video konferencemi.
S Yealink T58W můžete využít inovativní Bluetooth sluchátko (volitelné), které umožňuje uživateli využít bezdrátovou komunikaci a volně a pohodlně se pohybovat.
Profesionální hardware a špičkový akustický algoritmus Yealink dělají z řady T58W experta na eliminaci hluku a udržení každé konverzace čisté a soustředěné.

Řada T58W, podpořená vylepšenými čipovými sadami, přichází s vylepšeným výkonem systému s rychlou odezvou a posílenou kapacitou zpracování. Použitím operačního systému Android 9.0 také zlepšuje šifrování dat, správu oprávnění, rychlost odezvy a integrovatelnost, aby byly splněny požadavky pro moderní business a budoucí udržitelnosti.
Vzhledem k tomu, že bezpečnost dat je jedním z nejvýznamnějších problémů, nová sada telefonů využívá technologii Arm TrustZone k ochraně různých dat a aplikací založených na ARM.
Díky podpoře platformy Yealink/Unify Square Device Management Platform lze správu, provisioning a aktualizace řady T58W implementovat efektivněji a zjednodušeně.

Hlavní parametry:
OS Android 9.0
7'' kapacitní nastavitelná dotyková obrazovka
Až 16 účtů SIP
Podpora Bluetooth sluchátko BTH58 (volitelné)
Optimal HD audio, Yealink Noise Proof technologie
Plně duplexní hands-free reproduktor s AEC
Vestavěné Bluetooth/Wi-Fi
Dva porty USB 2.0 pro USB sluchátka a pro ukládání dat médií a aplikací
Dva Gigabit Ethernetové porty, podpora PoE
Podpora 720p30 HD videokonference přes CAM50 (volitelně)
Podpora až 3 rozšiřujících EXP50 modulů

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Obsahuje switch Ano
POE Ano
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps