Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.

Yealink RoomPanel je profesionální multifunkční zařízení pro plánování místností s 8palcovou dotykovou obrazovkou, operačním systémem Android 9.0, plně RGB LED, duálním mikrofonem a sadou reproduktorů. Kompaktní panel typu "vše v jednom" nejen zobrazuje stav místnosti v reálném čase, ale umožňuje ta ... více
Objednací kód: 55450779
Kód výrobce: RoomPanel
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 14 835 Kč
Cena s DPH: 17 950 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink RoomPanel je profesionální multifunkční zařízení pro plánování místností s 8palcovou dotykovou obrazovkou, operačním systémem Android 9.0, plně RGB LED, duálním mikrofonem a sadou reproduktorů. Kompaktní panel typu "vše v jednom" nejen zobrazuje stav místnosti v reálném čase, ale umožňuje také ad hoc rezervace schůzek nebo rezervace dalších zasedacích místností, což zvyšuje efektivitu správy pracovních prostor v podniku. Také díky podpoře PoE a dodávaným držákům s více možnostmi jej lze snadno instalovat na různé povrchy (betonová stěna/sklo/dřevo atd.).

Tenký a kompaktní panel s elegantním kovovým vzhledem je ideální pro moderní pracovní prostory. Přináší také vynikající vizuální a interaktivní zážitek na 8palcovém dotykovém displeji s úpravou proti otiskům prstů a také se světelným a proximity senzorem.

Parametry:

Dislej: 8" LCD panel (16:10)
Rozlišení: 1280x800
Pozorovací úhel (V/V): ±80°/±80°
Snímač přiblížení: Ano
Snímač okolního světla: Ano

Připojení:
- Ethernet: 1 x port Fast ethernet (10/100 Mb/s)
- Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac
- Bluetooth: 5.0
- RFID/NFC: 13,56 MHz
- Port USB: 1 x port USB-C

Audio:
Mikrofon: 2 x Array Microphones
Reproduktor: 2 x 1W Speakers

Napájení:
PoE (IEEE 802.3af)
12V napájecí adaptér

-|CZ|SK|EN