Yealink RoomCast - bezdrátový prezentační systém

Yealink RoomCast jako bezdrátový prezentační systém umožňující účastníkům přenášet své obrazovky z vlastních zařízení do televizoru prostřednictvím Yealink Wireless Presentation Pod, Miracast, AirPlay a Google Cast a při tom využívat interaktivní funkce. To může usnadnit lokální spolupráci v tradičn ... více
Objednací kód: 55450816
Kód výrobce: RoomCast
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 7 954 Kč
Cena s DPH: 9 624 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink RoomCast jako bezdrátový prezentační systém umožňující účastníkům přenášet své obrazovky z vlastních zařízení do televizoru prostřednictvím Yealink Wireless Presentation Pod, Miracast, AirPlay a Google Cast a při tom využívat interaktivní funkce. To může usnadnit lokální spolupráci v tradičních zasedacích místnostech a zvýšit produktivitu. Kromě svého kompaktního designu a vestavěné Wi-Fi 802.11ac 2x2 MIMO může současně podporovat Wi-Fi režim STA/AP/P2P, je umožněno PoE nebo DC napájení, které si můžete vybrat. To vše dohromady dělá z Yealink RoomCast ideální řešení bezdrátové prezentace v malých a středně velkých zasedacích místnostech nebo multimediálních učebnách.

Hlavní parametry:
Dokonale kompatibilní s Windows, Mac, iOS, Android a dalšími operačními systémy, umožňuje bezdrátově odesílat obrazovky pomocí Miracast, AirPlay a Google Cast a Yealink Wireless Presentation Pod a poskytuje funkci interaktivní spolupráce, díky které je bezdrátová prezentace snadná a pohodlná. Také umožňuje Yealink RoomCast zobrazovat účastníkům jasnější obsah, protože podporuje video kodek až 4K/60FPS.
Yealink RoomCast, podporuje odesílání 4 obrazovek do televizoru, přináší bohatší obsah schůzek a ušetří vám přepínání obrazovek. Kromě toho může poskytovat funkce pro interaktivní spolupráci, jako je virtuální tabule, anotace nebo intuitivní dálkové ovládání, které může integrovat názory účastníků, podporovat interakci a spolupráci mezi účastníky, zlepšovat efektivitu a přinášet kreativitu pro jednání, diskuse nebo brainstorming.
Jeho kompaktní design a PoE napájení Vám umožní umístit Yealink RoomCast na televizi nebo na pracovní plochu, skrýt všechny kabely a vytvořit čistou zasedací místnost. Zároveň můžete vzdáleně spravovat a diagnostikovat Yealink RoomCast na platformě Yealink Device Management Platform nebo Yealink Workspace Management Platform.

Obsah balení:
- Yealink RoomCast
- Napajecí adaptér
- 3 metry Ethernet kabelu
- 1.8 metru HDMI kabelu

-|CZ|SK|EN