Yealink MVC640-F13 wireless, kamera UVC84, MCore, dotykový panel MTouchE2, Mspeaker II

Řada Yealink MVC zahrnuje snadno použitelná videokonferenční řešení speciálně navržená pro Microsoft Teams. Řada MVC poskytuje řešení pro videokonference, které pokrývá všechny zasedací místnosti od malých až po velkých. Videokonference Teams Yealink MVC640-Wireless obsahuje sadu bezdrátových mik ... více
Objednací kód: 55459096
Kód výrobce: MVC640-C4-F13
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 85 472 Kč
Cena s DPH: 103 421 Kč
Porovnání Oblíbené

Řada Yealink MVC zahrnuje snadno použitelná videokonferenční řešení speciálně navržená pro Microsoft Teams. Řada MVC poskytuje řešení pro videokonference, které pokrývá všechny zasedací místnosti od malých až po velkých.

Videokonference Teams Yealink MVC640-Wireless obsahuje sadu bezdrátových mikrofonů 2x CPW65 DECT a kameru 4K UVC84 USB PTZ s 12x optickým zoomem, které splňují požadavky středně velkých konferenčních místností.

Nativní uživatelské rozhraní přizpůsobené Microsoft Teams = hladký průběh videokonference

Nativní uživatelské rozhraní Microsoft Teams na míru nabízí připojení ke schůzce jedním dotykem. Navrženo s myšlenkou multifunkčního zařízení "all-in-one", dotykový panel MTouch E2 umožňuje snadno provádět ovládání hovorů a kamery, sdílení obsahu a další funkce. Současně, MTouch E2 má vestavěný senzor lidského pohybu, díky němuž lze konferenční systém automaticky probudit, a vy můžete okamžitě zahájit konferenci.

Auto-framing a flexibilní snímání zvuku

Kamera Yealink UVC84 umožňuje automatické snímání všech účastníků přítomných na schůzce, čímž vám uvolní ruce a umožní se soustředit na samotnou schůzku. Dále, díky zásuvnému modulu pro ovládání kamery Yealink a podporovaným předvolbám, lze s kamerou mechanicky otáčet, naklánět a přibližovat obraz. To vše snadno v jednom kroku. Model UVC84, vybavený 12násobným optickým zoomem, podporuje videohovory v rozlišení 4K, které zřetelně zachytí všechny v zasedací místnosti. Sada bezdrátových mikrofonů CPW65 zajišťuje vysoce kvalitní zvuk během hovoru kdekoliv v místnosti.

Sdílení obsahu v reálném čase

Jedinečné řešení bezdrátového sdílení obsahu poskytuje účastníkům maximální flexibilitu. Sdílení obsahu lze jednoduše realizovat jediným kliknutím a připojením k zařízení WPP30. Díky vysokému rozlišení až 4K/30 snímků poskytuje uživatelům skvělý zážitek ze sdílení obsahu. Kromě toho je k dispozici také kabelové sdílení obsahu připojením k portu USB-C nebo HDMI.

Jednoduché nasazení, snadné použití

Vybavený VCH portem, MCore je speciálně navržen pro videokonferenční místnosti tak, aby bylo celé řešení snadno rozšířitelné. Zároveň jeho all-in-one design a uspořádání kabelů zajišťuje stabilitu kabelového připojení.

Spravujte svá zařízení na dálku

Toto řešení podporuje platformu pro správu zařízení / cloudovou službu Yealink. Můžete tak bezchybně a jednoduše spravovat, monitorovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechna periferní audio a video zařízení Yealink na této platformě na dálku.

-|CZ|SK|EN