Yealink MVC640-C4-000, videokonference (Kamera UVC84, panel MTouch E2, Mini-PC)

Yealink MVC640 je speciálně navržen pro střední a velké konferenční místnosti. Tato sada obsahuje vysoce výkonný počítač MINI-PC nové generace MCore Pro, dotykový panel MTouch E2 a inteligentní kameru 4K PTZ UVC84. Yealink třetí generace MINI-PC MCore Pro kombinuje estetiku s praktičností, má tři po ... více
Objednací kód: 55450819
Kód výrobce: MVC640-C4-000
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 79 427 Kč
Cena s DPH: 96 107 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink MVC640 je speciálně navržen pro střední a velké konferenční místnosti. Tato sada obsahuje vysoce výkonný počítač MINI-PC nové generace MCore Pro, dotykový panel MTouch E2 a inteligentní kameru 4K PTZ UVC84. Yealink třetí generace MINI-PC MCore Pro kombinuje estetiku s praktičností, má tři porty HDMI a je dodáván s EDID, čímž poskytuje flexibilní a spolehlivé řešení pro nasazení v zasedacích místnostech.

Inteligentní kamera Yealink UVC84 PTZ podporuje několik funkcí sledování, například automatické snímání, sledování hovořícího a sledování přednášejícího. Kamera UVC84 podporuje výstup videa 4k a má objektiv s 12násobným optickým zoomem, který poskytuje čistý a neztrátový obraz. Díky přesnému zobrazení každého okamžiku a detailu vám tato kamera poskytne opravdový zážitek z jednání tváří v tvář.

MTouch E2 je třetí generace konferenčního dotykového panelu Yealink. Jedná se o vylepšení MTouch II. Dotykový panel MTouch E2 je navržen s myšlenkou multifunkčního zařízení typu "vše v jednom" a umožňuje snadno provádět ovládání hovorů, ovládání kamery, sdílení obsahu a další funkce. Panel MTouch E2 má zároveň zabudovaný senzor lidského pohybu, který konferenční systém dokáže automaticky probudit a vy můžete okamžitě zahájit konferenci.

Obsah balení:
- 1x kamera UVC84 12X optical USB PTZ 4K, dálkový ovladač VCR20, napájecí adaptér, držák pro montáž na stěnu a kabely;
- Yealink MCoreKit-C4 (s MCore Pro mini-PC, MTouch E2), napájecím adaptérem, kabely a nástěnným držákem;
- V počítači mini-PC je předinstalován operační systém Windows 10 IoT Enterprise a licence, aplikace Microsoft Teams Rooms a také zásuvný modul Yealink Camera Control Plug-in;
- Žádné zvukové zařízení
- Včetně 2leté záruky na hardware.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení Yealink MVC640-C4-000