Yealink MB-Camera-6X, přídavná kamera pro MeetingBoard

MB-Camera-6X je přídavná kamera s 6x optickým zoomem určená pro zařízení Yealink MeetingBoard do středních a velkých místností. Díky slotového portu ji lze snadno nainstalovat přímo na horní část zařízení Meetingboard. Kamera MB-Camera-6X společně s vestavěným širokoúhlým objektivem v MeetingBoar ... více
Objednací kód: 55450840
Kód výrobce: MB-Cam-6X
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 16 796 Kč
Cena s DPH: 20 323 Kč
Porovnání Oblíbené

MB-Camera-6X je přídavná kamera s 6x optickým zoomem určená pro zařízení Yealink MeetingBoard do středních a velkých místností. Díky slotového portu ji lze snadno nainstalovat přímo na horní část zařízení Meetingboard.

Kamera MB-Camera-6X společně s vestavěným širokoúhlým objektivem v MeetingBoardu tvoří inteligentní řešení s duální kamerou 4K vybavenou technologií Yealink s vlastními inteligentními algoritmy pro určování polohy hlasu a obrazu s umělou inteligencí. Prostřednictvím vestavěného širokoúhlého objektivu analyzuje polohu a chování účastníků v reálném čase. Poté využije optickou čočku 6X, aby rychle a přesně sledovala a lokalizovala účastníky. Tato kombinace umožňuje využití pokročilých funkcí, jako je automatické zarámování a sledování řečníků, což vám přinese ten nejlepší obraz a plynulé video ve vysokém rozlišení za všech okolností.

-|CZ|SK|EN