Yealink A30-020 All-in-one MeetingBar, 2x kamera, Dot. CTP18, Au. framing, Sp. tracking, Noise proof

Yealink MeetingBar A30 je All-in-One Video systém, postavený na operačním systému Android a obsahuje nativní prostředí Teams. Je ideální pro řešení video schůzek do středně velkých místnosti. A30 je vybaven optickou kamerou s 10 násobným hybridním zoomem a 8 megapixelovou digitálním kamerou se zo ... více
Objednací kód: 55450771
Kód výrobce: A30-020
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 57 427 Kč
Cena s DPH: 69 487 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink MeetingBar A30 je All-in-One Video systém, postavený na operačním systému Android a obsahuje nativní prostředí Teams. Je ideální pro řešení video schůzek do středně velkých místnosti.

A30 je vybaven optickou kamerou s 10 násobným hybridním zoomem a 8 megapixelovou digitálním kamerou se zorným polem 120°, nabízí tak vynikající kvalitu videa.

Umožňuje uživatelům díky AI technologiím, včetně automatické rámování účastníků a trackingu mluvčího, elektrické uzávěrce pro ochranu soukromí a dalším funkcím, zažít chytřejší, produktivnější a bezpečnější videokonferenci. Díky 8 MEMS mikrofonním polím a Yealink AI technologii pro potlačení hluku přináší A30 vynikající zvukový zážitek v plně obousměrném režimu a zajišťuje, že každý účastník bude slyšet i vidět.

A30 podporuje detekci lidského těla a poskytuje tak pohodlné a rychlé probuzení zařízení. A30 navíc kombinuje výpočetní jednotku, kameru, mikrofony, reproduktor, Wi-Fi a Bluetooth, což vám poskytuje řešení jednoduchého na nasazení. A30 podporuje cloud video platformy, jako jsou Microsoft Teams a Zoom, takže není potřeba žádný počítač. A30 je schopna sdílet prezentaci a nabízí funkci whiteboardu, díky které budou schůzky přehlednější a efektivnější.

Obsah balení:
- A30 all-in-one Collaboration bar
- napájecí adaptér
- nástěnný držák a kabely
- dotyková konzole CTP18 s napájecím PoE adaptérem, nástěnným držákem a kabely

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps