Yealink A20-010 MeetingBar, All-in-One, 20MP kamera, AI tracking, Noise Cancellation

Yealink A20 je all-in-one systém postavený na operačním systému Android a obsahuje nativní prostředí Teams. Všechny funkce lze ovládat pomocí dálkového ovladače, vaše schůzky budou přehlednější a efektivnější také se sdílením prezentace a whiteboardem. A20 má velký výkon pro zpracování obrazu, kó ... více
Objednací kód: 55450768
Kód výrobce: A20-010
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 33 136 Kč
Cena s DPH: 40 095 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink A20 je all-in-one systém postavený na operačním systému Android a obsahuje nativní prostředí Teams. Všechny funkce lze ovládat pomocí dálkového ovladače, vaše schůzky budou přehlednější a efektivnější také se sdílením prezentace a whiteboardem.

A20 má velký výkon pro zpracování obrazu, kódování a dekódování, s 20MP kamerou poskytne kvalitní zážitek z videokonference. Díky širokému zornému poli až 120° mohou být všichni účastníci konference vidět bez nastavování kamery. Jas obrazu lze navíc automaticky optimalizovat i v nedokonalém prostředí nebo v protisvětle, takže obličeje účastníků budou jasně vidět.

Každý okamžik konference, tváří v tvář s kolegou, vám poskytne A20 plynulé video a přesnou reprodukci také protože obsahuje 4K video výstup. Díky funkcím technologie umělé inteligence, jako je automatické rámování, sledování mluvícího, obraz v obraze a více ohniskové rámování, uživatelé nemusí nastavovat kameru ručně a mohou se více soustředit na samotnou schůzku. A20 přesně lokalizuje zdroj zvuku díky 8 MEMS mikrofonním polím. Dokáže dokonale potlačit šum na pozadí, ozvěnu a dozvuky, přináší tak vysoce kvalitní plně duplexní rozhovor s precisním snímáním hlasu.
All-in-One Design integruje výpočetní jednotky, kameru, mikrofony, reproduktory, Bluetooth, Wi-Fi a držák do jednoho A20, díky mu zabírá méně místa a minimalizuje změť kabelů. Připojením napájení a HDMI kabelu připravíte videokonferenci.
Díky spolupráci A20 s bezdrátovým prezentačním donglem Yealink WPP20 (lze dokoupit) mohou uživatelé zahájit schůzku kdekoli v konferenční místnosti, podporuje i bezdrátovou prezentaci a zlepšuje tak efektivitu schůzky.

Obsah balení:
- A20 all-in-one Collaboration bar
- napájecí adaptér
- nástěnný držák a kabely
- dálkový ovladač VCR11

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Model a provedení
Počet LAN portů 1