Yealink A10-010 MeetingBar

Yealink MeetingBar A10 je all-in-one řešení pro videokonferenční spolupráci pro home of?ce, huddle a malé místnosti. Díky 4K kameře a 120° objektivu poskytuje A10 vynikající kvalitu videa. Elektrický kryt objektivu a AI technologie, jako je Auto Framing, Speaker Tracking a další, umožňují uživatelům ... více
Objednací kód: 55450801
Kód výrobce: A10-010
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 25 187 Kč
Cena s DPH: 30 476 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink MeetingBar A10 je all-in-one řešení pro videokonferenční spolupráci pro home of?ce, huddle a malé místnosti. Díky 4K kameře a 120° objektivu poskytuje A10 vynikající kvalitu videa. Elektrický kryt objektivu a AI technologie, jako je Auto Framing, Speaker Tracking a další, umožňují uživatelům zažít chytřejší a bezpečnější videokonferenci. Díky 8 MEMS mikrofonním polím a noise proof technologii přináší A10 vynikající zvukový zážitek v malých prostorech i v plně duplexním režimu a zajistí, že každého bude slyšet. A10 navíc obsahuje výpočetní jednotku, kameru, mikrofony, reproduktory, nastavitelný držák na TV, Wi-Fi a Bluetooth, což vám poskytuje řešení pro jednoduché nasazení. A10 je plně certifikován Microsoft Teams a Zoom Rooms. A10 je umožňuje sdílení obsahu a whiteboard, díky čemuž je schůzka efektivnější. Jednoduché a flexibilní nasazení, ale výkonné funkce poskytující vynikající výkon pro týmovou video spolupráci.

Hlavní parametry:
Malý a přenosný design pro rychlý spuštění
I přes integraci výpočetní jednotky, kamery, mikrofonů, reproduktorů, Bluetooth, Wi-Fi a držáku na TV má A10 malé rozměry, pouhých 380 mm x 55 mm x 55 mm, Zabírá méně místa a přináší méně nepořádku ve vašich zasedacích prostorách. Zapojením napájení a kabelu HDMI připravíte jednoduše videokonferenci. Kromě toho vám platforma Yealink Device Management Platform zajišťuje snadnou správu.

Přesná identifikace zvuku, Full-Duplex zážitek
Díky 8 MEMS mikrofonním polím dokáže A10 tlumit hluk a rušení. Nový vylepšený beamforming algoritmus spolu s technologií potlačení akustické ozvěny a dereverberace přináší vysoce kvalitní plně duplexní hovor a umožňuje přesnější snímání hlasu.
Inteligentní videokonference s AI technologiemi
Díky AI technologiím, včetně Auto Framing a Speaker Tracking, A10 nejen podporuje automatické orámování skupin podle počtu a polohy účastníků, ale také automaticky přibližuje mluvícího bez nastavování kamery, takže se účastníci mohou více soustředit na konferenci.
Jedno zařízení pro více platforem
Na základě operačního systému Android 11 podporuje A10 nativně Teams, Zoom a Device Mode v jednom balíčku.
Vzdálená správa
Meetingbar A10 podporuje více platforem pro správu zařízení, jako je Yealink Https webový portál, Yealink Device Management Platform, Yealink Management Cloud Service, Teams Admin Center a Zoom Device Management. Pomocí těchto platforem mohou uživatelé bezchybně spravovat, monitorovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat zařízení na dálku.

Obsah balení:
- A10 all-in-one MeetingBar, napájecí adaptér, nástěnný držák a kabely
- dálkový ovladač VCR11

-|CZ|SK|EN