YMCKO pro ZXP Series 8 (potisk cca 625 karet)

4 panelová barvící páska Zebra pro retransferové tiskárny Zebra ZXP8 pro 625 výtisků. Pro plnou funkčnost je potřeba retransfer film Zebra! Polychromatické barvící pásky (vícebarevné, plnobarevné) Pro barevný tisk jsou používány barvící pásky složené zněkolika barevných segmentů, jejichž soutisk ... více
Objednací kód: EPP7312038
Kód výrobce: 800012-445
Výrobce: ZEBRA
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 762 Kč
Cena s DPH: 4 552 Kč
Porovnání Oblíbené

4 panelová barvící páska Zebra pro retransferové tiskárny Zebra ZXP8 pro 625 výtisků. Pro plnou funkčnost je potřeba retransfer film Zebra!

Polychromatické barvící pásky (vícebarevné, plnobarevné)
Pro barevný tisk jsou používány barvící pásky složené zněkolika barevných segmentů, jejichž soutiskem-"smícháním" je dosaženo plnobarevného tisku. Při tisku barevných odstínů je použit princip termosublimace. Při termosublimaci je barvivo z pásky zahříváno tiskovou hlavou na různou teplotu (teplota určuje sytost barvy). Barvivo sublimuje a v plynném stavu proniká do mikropórů na povrchu PVC karty. Jiné plastové materiály nemají porézní strukturu a proto je nelze potisknout běžnou termosublimací. Nabízíme více typů barvících pásek, některé z nich obsahují základní ochrannou vrstvu (O- Overlay), některé obsahují pigment viditelný pouze v UV spektru.

-|CZ|SK|EN