Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2

Vzduchový kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2; Vzduchový kompresor 2. generace s rychlejším huštěním pneumatik Ve srovnání se vzduchovým kompresorem Xiaomi Portable Air Compressor 1S jsou optimalizovány detaily, přepracována vnitřní struktura, s přibližně o 25 % vyšš ... více
Objednací kód: 95XIW9483
Kód výrobce: 46422
Výrobce: XIAOMI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 1 074 Kč
Cena s DPH: 1 299 Kč
Porovnání Oblíbené

Vzduchový kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2

Vzduchový kompresor 2. generace s rychlejším huštěním pneumatik

Ve srovnání se vzduchovým kompresorem Xiaomi Portable Air Compressor 1S jsou optimalizovány detaily, přepracována vnitřní struktura, s přibližně o 25 % vyšší rychlostí huštění, což je významný krok vpřed.

Díky vysoce výkonnému magnetickému motoru kompresor zvyšuje rychlost o 25 %. Dokáže naplnit prázdnou pneumatiku za pouhých 8 minut, a to díky silnému výkonu při huštění.

Přepínání šesti režimů jedním tlačítkem a nastavení výchozího rozsahu tlaku vzduchu, aby nedošlo k přefouknutí. Manuální režim si může zapamatovat hodnoty tlaku. Nastavte je jednou a rozlučte se s těžkopádným nastavováním.

Nově přidaný adaptér pro rychlé připojení vzduchového ventilu umožňuje snadnou a rychlou instalaci vzduchového ventilu. Bohaté příslušenství pro případy širšího použití.

Vestavěná lithium-iontová baterie s vysokou kapacitou 2 000 mAh poskytuje nárazový výkon. Není potřeba externí zdroj napájení, buďte zcela bezdrátoví.

  • Přednastavený tlak, po naplnění se zastaví
  • Digitální detekce tlaku v pneumatikách
  • Tlak huštění až 150 psi

https://www.mi.com/cz/product/xiaomi-portable-electric-air-compressor-2/

-|CZ|SK|EN