XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Black & Purple

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10/ 11, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, stellar shift edition - modro-fialové odlesky Vydejte se do nadpřirozena s ... více
Objednací kód: 1905002015
Kód výrobce: QAU-00087
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 1 700 Kč
Cena s DPH: 2 057 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10/11, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, stellar shift edition - modro-fialové odlesky

Vydejte se do nadpřirozena s bezdrátovým ovladačem pro Xbox – Stellar Shift Special Edition s měnícími se modro-fialovými odlesky a pogumovanými rukojeťmi ve fialové barvě se spirálovým vzorem. Udržte cíl v hledáčku díky hybridnímu směrovému ovladači a texturovanému povrchu na spouštích, tlačítkách a zadním krytu. S novým tlačítkem Sdílet můžete snadno zaznamenávat a sdílet obsah, jako jsou snímky obrazovky, nahrávky a spousta dalšího obsahu. Připojte se pomocí portu USB-C pro přímé zapojení ke konzoli a počítači. Přihrádka na baterie typu AA je na zadní straně. Získejte výdrž na baterie až 40 hodin. Do 3,5mm zvukového konektoru můžete připojit libovolná kompatibilní sluchátka. K namapování tlačítek a vytvoření vlastních profilů ovladače pro své oblíbené hry použijte aplikaci Xbox Accessories. Rychle párujte, hrajte a přepínejte mezi konzolemi Xbox Series X a Xbox One, počítači s Windows nebo telefony a tablety s Androidem nebo iOS.

Nová úroveň hraní
Vydejte se do nadpřirozena s bezdrátovým ovladačem pro Xbox – Stellar Shift Special Edition s měnícími se modro-fialovými odlesky. Vyzkoušejte si vůbec první pogumované rukojeti ve fialové barvě s fascinujícím spirálovým vzorem od Xboxu, díky kterému je každý ovladač jedinečný.

Vlastní mapování
Přizpůsobte si ovladač namapováním vlastních tlačítek pomocí aplikace Xbox Accessories.* Navíc do 3,5mm zvukového konektoru můžete připojit libovolná kompatibilní sluchátka.

Udržte cíl v hledáčku
Udržte cíl v hledáčku díky hybridnímu směrovému ovladači a texturovanému povrchu na spouštích, tlačítkách a zadním krytu. Připojte se pomocí portu USB-C pro přímé zapojení ke konzoli a počítači. Přihrádka na baterie typu AA je na zadní straně.

Tlačítko Sdílet
S novým tlačítkem Sdílet můžete snadno zaznamenávat a sdílet obsah, jako jsou snímky obrazovky, nahrávky a spousta dalšího obsahu.

Snadno párujte a přepínejte
Rychle párujte, hrajte a přepínejte mezi konzolemi Xbox Series X a Xbox One, počítači s Windows nebo telefony a tablety s Androidem nebo iOS.

  • Strukturovaný povrch na spouštích, tlačítkách a zadní straně
  • Port USB-C®
  • Tlačítko Sdílet
  • Hybridní směrový ovladač
  • 3,5mm zvukový konektor
  • Modro-fialové odlesky a pogumované rukojeti ve fialové barvě se spirálovým vzorem
-|CZ|SK|EN
Konektivita
Pro PC Ano
Pro Xbox ONE Ano
Pro Android Ano
Typ připojení Bezdrátové
Rozhraní Bluetooth
Model a provedení
Typ zařízení Gamepad