XSX - Bezd. ovladač Elite Xbox Series 2,Core Edition ( bílý )

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 – Core v bílé barvě zahrnuje palcové ovladače s nastavitelnou tuhostí, kompletně pogumovanou rukojeť a kratší pojistky jemných spouští. Získejte výhody neomezeného přizpůsobení díky exkluzivní možnosti mapování tlačítek v aplikaci Xbox Accessories. Uložte si na ... více
Objednací kód: 1905002011
Kód výrobce: 4IK-00002
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 3 200 Kč
Cena s DPH: 3 872 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 – Core v bílé barvě zahrnuje palcové ovladače s nastavitelnou tuhostí, kompletně pogumovanou rukojeť a kratší pojistky jemných spouští. Získejte výhody neomezeného přizpůsobení díky exkluzivní možnosti mapování tlačítek v aplikaci Xbox Accessories. Uložte si na ovladači až tři vlastní profily a přepínejte mezi nimi bez přerušení činnosti. Zůstaňte ve hře! Dobíjecí baterie vydrží až čtyřicet hodin a propracované komponenty jsou navržené na dlouhou životnost. S využitím bezdrátové technologie Xbox, funkce Bluetooth nebo dodaného kabelu USB-C můžete hrát na konzoli, z PC i mobilního telefonu. Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 – Core v bílé barvě, navržený s ohledem na současné základní potřeby soutěživých hráčů, přináší výjimečný výkon, možnosti přizpůsobení a odolnost tam, kde na nich záleží nejvíc – do vašich rukou.

Obsah balení

  • Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2
  • Nástroj k nastavení palcového ovladače
  • Kabel USB-C

TECHNICKÉ ÚDAJE
Požadavky na systém
Lze použít se systémy Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One a na počítačích s Windows 7 nebo novějším. Windows 10/11: vyžaduje Bluetooth, dodaný kabel USB-C nebo bezdrátový adaptér pro Xbox (v prodeji samostatně). Windows 7 nebo 8.1: vyžaduje dodaný kabel USB-C; některé funkce nejsou podporovány.

Požadavky aplikace Xbox Accessories
Dostupné na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a počítačích se systémem Windows.

Zvuk
Obsahuje 3,5mm stereofonní konektor pro headset. Kompatibilní také se stereofonním adaptérem headsetu pro Xbox One a veškerým dalším příslušenstvím ovladačů pro Xbox od společnosti Microsoft.

Hmatová odezva
Obsahuje spouštěče impulzu a motory zpětné vazby. Ovládání motorů lze upravit v aplikaci.

Hmotnost
330 g (+/- 15 g) při použití fasetovaného směrového ovladače a standardních palcových ovladačů.

Připojení
Ke konzolím Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One X a Xbox One S se můžete připojit pomocí bezdrátové technologie Xbox nebo dodaného kabelu USB-C o délce 2,7 m. K počítačům se systémem Windows 10/11, tabletům a zařízením se systémem Android a iOS se můžete připojit pomocí funkce Bluetooth nebo dodaného kabelu USB-C o délce 2,7 m. K počítačům se systémem Windows 7 a 8.1 se můžete připojit pomocí dodaného kabelu USB-C o délce 2,7 m; některé funkce nejsou podporovány.

Ovládání palcových ovladačů
Pomocí nástroje k nastavení palcového ovladače můžete ručně upravit jeho tuhost. K dispozici máte tři nastavení. Aplikace Xbox Accessories umožňuje upravit křivky citlivosti palcového ovladače nebo přepnout vstupy palcových ovladačů tak, aby levý ovládal vstup pravého a naopak.

Baterie
Interní dobíjecí baterie s výdrží až čtyřicet hodin na jedno nabití. Výdrž baterie se liší podle způsobu používání a dalších faktorů.

Přiřaditelná tlačítka
A, B, X a Y; směrový ovladač nahoru, dolů, vlevo a vpravo; levé a pravé tlačítko; levá a pravá spoušť; stisknutí levého a pravého palcového ovladače.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ zařízení Gamepad
Hmotnost [g] 330
Barva Bílá
Konektivita
Typ připojení Bezdrátové
Délka kabelu [m] 2,7
Rozhraní Bluetooth