XONE/ XSX - Farming Simulator 22: Platinum Edition

Datum vydání: 15.11.2022 Vyberte si místo, kde chcete začít svoji kariéru farmáře a pusťte se do práce. Budete pěstovat plodiny, chovat zvířata nebo kácet stromy či odklízet sníh. Nově bude vše podléhat ročnímu období, kterému se přizpůsobí sadba i sklizeň. Pracovat budete moci s opravdový ... více
Objednací kód: 921714950
Kód výrobce: 4064635510361
Výrobce: GIANTS SOFTWARE
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 1 249 Kč
Cena s DPH: 1 511 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 15.11.2022

Vyberte si místo, kde chcete začít svoji kariéru farmáře a pusťte se do práce. Budete pěstovat plodiny, chovat zvířata nebo kácet stromy či odklízet sníh. Nově bude vše podléhat ročnímu období, kterému se přizpůsobí sadba i sklizeň. Pracovat budete moci s opravdovými zemědělskými stroji od skutečných značek. Na výběr je přes 400 nejrůznějších strojů, nářadí a pomůcek. Verze Multiplayer vám umožní spolupracovat s dalšími farmáři nebo vyzkoušet další modifikace.

Stanete se farmářem
Simulátor farmaření vás přenese na místo dle vašeho výběru, můžete si zvolit jedno ze tří míst v Evropě či v Americe. Budete se muset naučit orientovat v zemědělství, lesnictví i chovu zvířat a naučíte se pracovat se skutečnými zemědělskými nástroji.

Roční cyklus
Novinkou je střídání ročních období, což hru ještě více přibližuje realitě. Vývojáři přidali také další stroje, kterých je nyní přes 400. Všechny nástroje, se kterými budete pracovat, jsou od skutečných zemědělských značek, jako například John Deere, CLAAS, Valtra nebo New Holland.

Multiplayer
Každá hra je ve více lidech o něco zábavnější a Farming Simulator 22 rozhodně není výjimkou. Proto je na výběr možnost Multiplayeru, kde se můžete přidat k dalším farmářům. Najdete tam i modifikace zdarma, které vytvořila komunita hráčů

Platinum verze
S platinum verzí získáte kromě základní hry i více než 40 nových vozidel a nástrojů, mezi které patří navijáky nebo značení stromů. Vybírat můžete ze značek, jako je Volvo, IMPEX, John Deere, Koller, Komatsu, Pfanzelt, Schwarzmüller a další. V platinum rozšíření je také nová mapa Silverrun Forest i se stavebními plány.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Simulátor
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry české titulky
Datum vydání hry 15.11.2022
Herní provedení Ano