W-star Tester kabelů UTP WS468EC RJ45 RJ11 indikace LED diodami černá

Intuitivní tester kabelů pro kontrolu správného zapojení síťových kabelů. Tento přístroj vám umožní rychle zjistit, zda je váš UTP kabel správně zapojen. LED indikátory očíslovány 1-8 reprezentují jednotlivé vodiče v UTP kabelu, zatímco stínění STP kabelu je identifikováno pod světelným indikátorem ... více
Objednací kód: 5027302073
Kód výrobce: WS468EC
Výrobce: W-STAR
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 184 Kč
Cena s DPH: 222 Kč
Porovnání Oblíbené

Intuitivní tester kabelů pro kontrolu správného zapojení síťových kabelů. Tento přístroj vám umožní rychle zjistit, zda je váš UTP kabel správně zapojen. LED indikátory očíslovány 1-8 reprezentují jednotlivé vodiče v UTP kabelu, zatímco stínění STP kabelu je identifikováno pod světelným indikátorem G. Díky tomuto zařízení můžete detekovat standardní i křížené UTP kabely, odhalit zaměněné vodiče, nesprávně připojené konektory nebo poškození v síťovém kabelu. Navíc dokáže identifikovat zkraty. Jeho použití je pohodlné a efektivní. Ideální nástroj pro každou kancelář či domácnost. Tester lze rozdělit na dvě části hlavní a externí jednotku a snadno tak testovat i instalované kabely v místnostech. Rychlost blikání LED diod lze nastavit pomocí přepínače na nízkou nebo vysokou.

Ethernetový tester pro UTP kabely, vybavený porty pro konektory 1x RJ 45 a 1x RJ11 na hlavní jednotce a stejnými porty na remote jednotce.

FUNKCE TESTOVACÍHO PŘÍSTROJE RJ 45: Zařízení využívá LED diody pro vizuální indikaci, cyklicky odesílá signály skrze vodiče a umožňuje tak na přijímací jednotce ověřit správnost zapojení. Testuje jak volné, tak i zabudované síťové kabely. Externí jednotka se připojuje na jednom konci a umožňuje diagnostiku na opačném konci kabelu.

BARVA ZAŘÍZENÍ: černá s zeleným popisem ROZMĚRY ZAŘÍZENÍ: hlavní jednotka 63 x 105 x 28 mm, dálková jednotka 31 x 102 x 28 mm. LED dioda (pin) G slouží k měření stíněných kabelů STP s konektory RJ45 8P8C. NAPÁJENÍ: 9V baterie, není součástí balení

VAROVÁNÍ: Nezapojte do testeru kabely pod napětím (např. POE). Tester by mohl být poškozen připojením k napájenému kabelu a v takovém případě není možné uplatnit reklamaci. Tester je navržen pro kontrolu UTP kabelů bez napájení.

HMOTNOST: 122g

-|CZ|SK|EN