WinZip 25 Pro Single-User

Elektronická licence, podmínkou pro fakturaci je vyplnění emailové adresy, kde budou zaslány přístupové údaje na web dlocker, kde je možno licenci stáhnout. Program stáhnete zde: https:/ / www.corel.com/ en/ pages/ download Pomocí nejlepšího a nejpoužívanějšího programu pro kompresi ... více
Objednací kód: 8074006160
Kód výrobce: ESDWZ25PROML
Výrobce: COREL
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 278 Kč
Cena s DPH: 1 546 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence, podmínkou pro fakturaci je vyplnění emailové adresy, kde budou zaslány přístupové údaje na web dlocker, kde je možno licenci stáhnout.

Program stáhnete zde: https://www.corel.com/en/pages/download

Pomocí nejlepšího a nejpoužívanějšího programu pro kompresi můžete rychle a snadno komprimovat, chránit, spravovat a sdílet soubory.

  • Dekomprese všech běžných formátů souborů
  • Komprese souborů pro snížení velikosti příloh e-mailů
  • Ochrana souborů se šifrováním na úrovni bankovnictví
  • Přístup a správa souborů na počítači, v síti a cloudu
  • Připojení ke službám Dropbox, Google Drive, OneDrive a dalším...

Efektivnější komprimace souborů s detekcí duplicitních souborů
Možná si to neuvědomujete, ale vaše soubory Zipx často obsahují duplicitní soubory, čímž narůstá velikost vašeho souboru ZIP. WinZip 25 vyhledává a vyřazuje duplicitní soubory a místo toho je ukládá jako odkaz, aby vám šetřil místo. Soubory zůstávají stejné – ale vaše soubory Zipx budou menší než dříve.

Uspořádání fotografií v cloudu
Při používání programu WinZip se budou fotografie automaticky uspořádávat podle roku a měsíce. Rozlučte se s nekonečným procházením obrazovky při hledání fotografií – ukládání, správa a sdílení nejdůležitějších vzpomínek jsou nyní mnohem jednodušší než dříve.

Aktualizace obsahu souboru ZIP, aby odpovídal zdroji
Obnovte obsah souboru ZIP, aby odpovídal obsahu původní zdrojové složky. Dokumenty, které komprimujete ve formátu ZIP, se neustále mění a nyní můžete pouhými několika kliknutími zajistit, aby soubory ZIP byly neustále aktuální.

Kombinování funkcí PDF
WinZip 25 Pro umožňuje sloučit všechny soubory PDF, dokonce i soubory vytvořené konverzí v programu WinZip. Nyní lze sloučit celou řadu souborů a obrázků do jednoho souboru PDF v jednom snadném kroku.

Podepisování nových i existujících souborů PDF
Pomocí programu WinZip Pro můžete podepsat soubory PDF přímo z počítače. Jsou podporovány všechny typy souborů PDF – od souborů, které vám někdo poslal, po soubory, které jste do formátu PDF převedli pomocí programu WinZip. Důležité dokumenty můžete podepsat a odeslat během několika sekund a díky šifrování na bankovní úrovní poskytovaném programem WinZip nemusíte mít žádné obavy.

Přistupování k souborům, které s vámi sdílí ostatní, a provádění úprav
Můžete snadno přistupovat ke sdíleným složkám ve službách OneDrive a Disk Google, takže spolupráce v týmu bude efektivnější. Budete mít snadno přehled o tom, které složky patří někomu jinému, a WinZip 25 vám umožní komprimovat, dekomprimovat, šifrovat a dešifrovat soubory uložené ve sdílených složkách.

Automatické ukládání souborů do cloudu
WinZip vždy usnadňoval spolupráci na souborech uložených v cloudu, WinZip 25 ji přenáší na zcela novou úroveň. WinZip 25 automaticky ukládá vaši práci v cloudových souborech, takže nikdy nepřijdete o důležitou práci.

Snadný přístup k nástrojům na pozadí
Nástroje na pozadí programu WinZip udržují vaše složky čisté a uspořádané – je to jako mít neviditelnou armádu techniků, kteří se starají o váš počítač. WinZip 25 umožňuje přístup k těmto výkonným nástrojům přímo z pásu karet programu WinZip a plánuje současné spouštění úkolů na pozadí.

Bezproblémová integrace s Microsoft Teams
Nyní můžete sdílet soubory ZIP se svými kolegy v prostředí Microsoft Teams s využitím zbrusu nové integrace programu WinZip s Microsoft Teams. Stačí použít funkci rychlých zpráv programu WinZip, která umožní snadné sdílení souborů ZIP s vybraným kanálem Microsoft Teams.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Určení Běžný uživatel
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence neomezené trvání
Počet licencí 1
Jazyková verze Multijazyková
ESD zóna Ano