WELL Mairdi MRD-612 USB, náhlavka, jednoušní

Profesionální náhlavní souprava poskytující vysokou kvalitu zvuku pro ty nejnáročnější zákazníky. Technologie aktivního odstranění šumu; Ultratenká odolná konstrukce; Ovládací prvky na kabelu; USB konektor; Kvalitní profesionální náhlavní souprava v elegantním ultratenkém designu. Díky technolo ... více
Objednací kód: 55459051
Kód výrobce: 10001312
Výrobce: WELL
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 909 Kč
Cena s DPH: 1 100 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Profesionální náhlavní souprava poskytující vysokou kvalitu zvuku pro ty nejnáročnější zákazníky.

Technologie aktivního odstranění šumu
Ultratenká odolná konstrukce
Ovládací prvky na kabelu
USB konektor

Kvalitní profesionální náhlavní souprava v elegantním ultratenkém designu. Díky technologii aktivního odstranění šumu zajišťuje vynikající kvalitu zvuku i ve velmi rušném prostředí, a proto je ideální pro použití ve velkých call centrech, open space kancelářích a podobných rušných místech.

WELL Mairdi MRD-612 USB má otočný mikrofon a nastavitelný hlavový most, díky čemuž se dokáže plně přizpůsobit i nejnáročnějším uživatelům.

USB konektor zajišťuje kompatibilitu s téměř všemi značkami telefonů a funkce Plug&Play zajistí, že po připojení do USB portu lze náhlavní soupravu okamžitě používat. Uživatelé jistě ocení také možnost ovládat hlasitost nebo ztlumit mikrofon pomocí ovládacího panelu na kabelu.

WELL Mairdi MRD-612 USB kombinuje výbornou kvalitu zvuku s moderním tenkým a ultralehkým designem, zajišťuje tak dlouhou životnost a pohodlí při celodenním nošení.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Kancelářská
Mikrofon Ano
Barva Černá
Konektivita
True Wireless Ne
Odnímatelný kabel Ne
Typ drátového připojení USB
Drátová sluchátka Ano
Výkon
Redukce šumu (interní zdroj) Ne
Podpora AAC/AptX Ne
Noise canceling (okolní hluk) Ne