Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-A + 1X USB-C, bílá

Vyberte si univerzální nástěnnou nabíječku Natec Ribera, se kterou můžete bez námahy nabíjet 2 zařízení současně. Ušetřete čas díky kompatibilitě se standardy rychlého nabíjení, automatickému nastavení parametrů doplňování energie a ochranným prvkům, které ochrání vaše zařízení před poruchami. Ry ... více
Objednací kód: 23100000597
Kód výrobce: NUC-2061
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 156 Kč
Cena s DPH: 189 Kč
Porovnání Oblíbené

Vyberte si univerzální nástěnnou nabíječku Natec Ribera, se kterou můžete bez námahy nabíjet 2 zařízení současně. Ušetřete čas díky kompatibilitě se standardy rychlého nabíjení, automatickému nastavení parametrů doplňování energie a ochranným prvkům, které ochrání vaše zařízení před poruchami.

Rychlé nabíjení až 2 zařízení současně
Už vás nebaví pomalé doplňování energie a chcete svá zařízení nabíjet mnohem rychleji? S Natec Ribera je to možné. Naši nabíječku jsme vybavili portem USB-C a portem USB typu A kompatibilním se standardy rychlého nabíjení, jako jsou Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Samsung AFC a Huawei FCP. V kombinaci s maximálním výkonem 20 W to přináší výjimečné výsledky a výraznou úsporu času ve srovnání s běžnými řešeními.

Inteligentní komunikace se zařízeními
Inteligentní nabíjení je nedílnou součástí systému Natec Ribera. Automaticky upravuje optimální nastavení pro připojená zařízení. To vše proto, aby nemělo negativní vliv na stav vaší elektroniky a aby dodávalo energii bezpečně, a vy jste si tak mohli užívat svá zařízení ještě déle.

Bezpečnost nade vše
Chápeme, jak zásadní je bezpečnost. Natec Ribera ji upřednostňuje v každém ohledu. Vestavěné ochrany vás ochrání před nadměrným napětím a proudem (OVP a OCP), zkratem (SCP), a dokonce i přehřátím (OTP).

Klasický design
Doma, v kanceláři, na schůzce - ať už jste kdekoli, klasický design nabíječky Natec Ribera vám umožní nabíjet zařízení, aniž byste na sebe upozorňovali. Díky kompaktním rozměrům (83 x 43 x 27 mm) a nízké hmotnosti (56 g) si ji navíc můžete vzít s sebou na jakoukoli cestu.

Vlastnosti:
- Univerzální dvouportová nástěnná nabíječka s technologií Power Delivery 3.0
- Automaticky nastaví správné parametry nabíjení vašeho zařízení pro bezpečné používání
- Kompatibilní s nabíjením Quick Charge 3.0, Samsung AFC a Huawei FCP
technologie
- Vybavena víceúrovňovým systémem ochrany
- Odolná konstrukce a design vhodný na cesty

Specifikace:
Konektory:
USB typu C
USB typu A
Rozsah vstupního napětí: 100 - 240 V
Rozsah přijatelného výstupního napětí: 5 - 12 V
Barva: Bílá

-|CZ|SK|EN