Ubiquiti UOC-1 - Unifi ODN Cable, 1 Meter

Popis produktu; Ubiquiti UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/ 125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Délka [m]: 1 Průměr kabelu [mm]: 2 ... více
Objednací kód: 526071925
Kód výrobce: UOC-1
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 173 Kč
Cena s DPH: 209 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu
Ubiquiti UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků.
Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory.

Technické parametry

Fyzické charakteristiky
Délka [m]: 1
Průměr kabelu [mm]: 2

Konektory a rozhraní
Optické konektory: LC-LC

Optika
Počet vláken: 2
Typ vlákna: Multi Mode
Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM3)

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
Barva Modrá
Konektory
LC (M) 4