Ubiquiti UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru

Popis produktu; Ubiquiti UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/ 125(OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Délka [m]: 0,5 Průměr kabelu [mm] ... více
Objednací kód: 526071929
Kód výrobce: UOC-0.5
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 144 Kč
Cena s DPH: 174 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu
Ubiquiti UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků.
Jedná se o multimode 50/125(OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory.

Technické parametry

Fyzické charakteristiky
Délka [m]: 0,5
Průměr kabelu [mm]: 2

Konektory a rozhraní
Vlnové délky: 850/1310nm
Optické konektory: LC-LC

Optika
Počet vláken: 2
Typ vlákna: Multi Mode
Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM3)
Typ broušení: UPC

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 0,5
Barva Modrá
Konektory
LC (M) 2