Ubiquiti UISP-FIBER-XGS, UISP Fiber XGS-PON CPE

UISP Fiber XGS; optická síťová jednotka, která dokáže poskytovat rychlost uplink/ downlink 10Gb/ s na vzdálenost až 20km •montáž na zeď; Technické parametry; Síťové rozhraní: •1x port SC/ APC, ITU-G.9807 XGSPON WAN, •1x port 100/ 1000/ 2500/ 5000/ 10000 MbE RJ45 LAN, ... více
Objednací kód: 5260719382
Kód výrobce: UISP-FIBER-XGS
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 502 Kč
Cena s DPH: 4 237 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

UISP Fiber XGS
optická síťová jednotka, která dokáže poskytovat rychlost uplink/downlink 10Gb/s na vzdálenost až 20km

  • montáž na zeď

Technické parametry

Síťové rozhraní:

  • 1x port SC/APC, ITU-G.9807 XGSPON WAN
  • 1x port 100/1000/2500/5000/10000 MbE RJ45 LAN

Rozhraní pro správu:

  • ethernet in-band
  • PON

Paměť: 256MB DDR
Interní úložiště: 32MB NOR
Způsob napájení: 1x USB-C 5V DC, 3A
Zdroj napájení: 5V DC, 3A napájecí adaptér
Podporovaný rozsah napětí: 5V DC
Max. spotřeba energie: 8W
Normální TX rozsah optického modulu: 4 až 9dBm
Normální rozsah RX optického modulu: -9 až -26dBm

Rozměry: 100x100x27mm
Hmotnost: 220g

Obsah balení:

  • UISP Fiber XGS
  • držák na zeď
  • šablona
  • 4x hmoždinka
  • 4x šroub (M4)
  • 5V DC, 3A napájecí adaptér
-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Provedení switche Desktop
Optika Ano
Počet LAN portů 1
POE Ne
Rychlost
Rychlost LAN max. 10 Gbps
Konektivita
Počet WAN portů 1
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks